Şimdi Ara

5800 Suya Düştü :(( ( Tekrar 5800 aldım. Kırmızı ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun. Yeni telefonun da hayırlı olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutisigi34
    Arkadaşlar bugün suya düşen telefonumun yerine tekrar kırmızı 5800 aldım. 460 TL. Ama V40 versiyonu ile geldi. İçinden beyaz kulaklık çıktı. Sorusu olan varsa cevaplarım..

Bendende beyaz kulaklik çıktı geçen hafta aldım normalde başka bişey mi çıkıyordu.eğer öyleyse hangisi daha iyi söylermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 7 Ağustos 2010; 9:32:18 >
  • Beyaz kulaklık tabiki daha iyi. Eski kutularda kötü kulaklık çıkıyordu.
  • hayırlı olsun,telefonun tüm ayarlarını vs kişiselleştirmeden önce yeni firmware kurun derim ben
  • Yıllar önce havuza girdiğim 6230'umu KVK'ya vermiştim tamir etsinler diye. Ürün düzeltilemez diye geri iade ettiler. Çalıştığım şirkette bu işlerden anlayan bir tekniker bir sıvıyla temizledi cihazı. Uzun süre oldu, bir sıkıntı olmadan çalışıyor gerçi artık emektar oldu çekmece bekliyor. Yani demek istediğim KVK veya Genpa'ya güvenmeyin, verin bir telefoncuya yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Yıllar önce havuza girdiğim 6230'umu KVK'ya vermiştim tamir etsinler diye. Ürün düzeltilemez diye geri iade ettiler. Çalıştığım şirkette bu işlerden anlayan bir tekniker bir sıvıyla temizledi cihazı. Uzun süre oldu, bir sıkıntı olmadan çalışıyor gerçi artık emektar oldu çekmece bekliyor. Yani demek istediğim KVK veya Genpa'ya güvenmeyin, verin bir telefoncuya yapsın.

Bende başka bir tamirciye vermeyi düşünüyorum. Tavsiyeni dikkate alacağım. Teşekkür ederim. Ayrıca diger arkadaşlara da iyi dileklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

• bazı mesajları okuyunca birisi vefat etti sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

bazı mesajları okuyunca birisi vefat etti sandım

• Oksitlenme sorununu sentetik tiner ile çözebilirsin, Onların özel losyona koyuyoruz özel losyonlarla temizliyoruz dediği şey aslında pamuk, diş fırçası ve bir adet sentetik tiner. -imza: Eski telefoncu. yanlız siyah kısımları dentetik tiner ile yıkamamaya özen göster aksi halde siyah kısımlar eriyebilir.
  • Kasko her türlü durumda devreye giriyor mu?
    Mesela tel. camı kırıldı veya suya düşürdüm tamamen benim hatam kasko işi halleder mi ücretsiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TıB

Kasko her türlü durumda devreye giriyor mu?
    Mesela tel. camı kırıldı veya suya düşürdüm tamamen benim hatam kasko işi halleder mi ücretsiz?

arkadaş telefonun kasasını kendi değiştirdi ve değiştirirken ahizesini bozdu ses gitmiyodu kasgo kullanıcı 18 yaşından küçük olduğu için işlem yapmadı
  • geçmiş olsun kardeş...

böyle bir sorun olduğunda telefonun pili çıkartmalısın..

ve ardından kurutmayacaksın..çünki telefon kurudukça su pas yapıyor oksitleniyor..devreler bozuluyor..

o yüzden su temasından hemen sonra telefonu sökeceksin..içini temizleyeceksin havlu bez ile kurulayacaksın.nem bırakmayacaksın içinde.oksitlenmesine izin vermeyeceksin..

keşke böyle yapsaydın..telefonu kurtarabilirdin hemen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaayvali

geçmiş olsun kardeş...

böyle bir sorun olduğunda telefonun pili çıkartmalısın..

ve ardından kurutmayacaksın..çünki telefon kurudukça su pas yapıyor oksitleniyor..devreler bozuluyor..

o yüzden su temasından hemen sonra telefonu sökeceksin..içini temizleyeceksin havlu bez ile kurulayacaksın.nem bırakmayacaksın içinde.oksitlenmesine izin vermeyeceksin..

keşke böyle yapsaydın..telefonu kurtarabilirdin hemen..

Aslında telefonu sökebilecek beceri ve kabiliyete sahiptim ama aklıma gelmedi. Telefon çalışınca kurcalamaya gerek görmedim. Tavsiye ve iyi dileklerine teşekkürler..
  • Çok geçmiş olsun :( siz bilirsiniz isterseniz tekrar 5800 alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

Çok geçmiş olsun :( siz bilirsiniz isterseniz tekrar 5800 alabilirsiniz.

Tekrar 5800 aldım. Kırmızı..
  • Kardeş hiç sorma ben de Elazığ'da yaşıyorum. İstanbula gittim bu yaz. Pazar günü dayımlarla Belgrada gittik pikniğe. Hava güzeldi. Tabi cepte 5800 . Sonra aniden dolu yağmaya başladı. Arabaya koşa koşa gittik. Sırılsıklam olmuştuk. Arabayla giderken cebe bi baktım telefon yok. Telefonu aradık bir kere çaldı. Sonra kapandı. O gün bu gündür 5800 almayı düşünüyom. Ama kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre2395

Kardeş hiç sorma ben de Elazığ'da yaşıyorum. İstanbula gittim bu yaz. Pazar günü dayımlarla Belgrada gittik pikniğe. Hava güzeldi. Tabi cepte 5800 . Sonra aniden dolu yağmaya başladı. Arabaya koşa koşa gittik. Sırılsıklam olmuştuk. Arabayla giderken cebe bi baktım telefon yok. Telefonu aradık bir kere çaldı. Sonra kapandı. O gün bu gündür 5800 almayı düşünüyom. Ama kararsızım

Geçmiş olsun sanada Kardeşim.. Keşke arama yapmasaydın, belki hasar oluşmazdı. Ama olan olmuş yapacak bir şey yok sağlık olsun.. Aslında ucuz yolu bir ana kart bulsam benim telefonda deneyeceğim. Biraz anlarım bu işlerden. Bakalım eski telefon şimdilik duruyor en azından yedek parça olarak değerlendirebilirim ileride..

5800 fiyat özellik ve performans açışından güzel bir cihaz, piyasada bu fiyata bu özelliklerde bir telefon bulmak çok zor. Ama tabiki karar senin. Ben aldım yenisini..

• quote:

quote:

Kardeş hiç sorma ben de Elazığ'da yaşıyorum. İstanbula gittim bu yaz. Pazar günü dayımlarla Belgrada gittik pikniğe. Hava güzeldi. Tabi cepte 5800 . Sonra aniden dolu yağmaya başladı. Arabaya koşa koşa gittik. Sırılsıklam olmuştuk. Arabayla giderken cebe bi baktım telefon yok. Telefonu aradık bir kere çaldı. Sonra kapandı. O gün bu gündür 5800 almayı düşünüyom. Ama kararsızım

Geçmiş olsun sanada Kardeşim.. Keşke arama yapmasaydın, belki hasar oluşmazdı. Ama olan olmuş yapacak bir şey yok sağlık olsun.. Aslında ucuz yolu bir ana kart bulsam benim telefonda deneyeceğim. Biraz anlarım bu işlerden. Bakalım eski telefon şimdilik duruyor en azından yedek parça olarak değerlendirebilirim ileride..

5800 fiyat özellik ve performans açışından güzel bir cihaz, piyasada bu fiyata bu özelliklerde bir telefon bulmak çok zor. Ama tabiki karar senin. Ben aldım yenisini..

Bende almayı düşünüyorum ama biryerde 5800 navigatör çıktı diyordu. Ama Türkiyede henüz yok. O gelirse onu alırım heralde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre2395 -- 10 Ağustos 2010; 13:29:48 >

• quote:

quote:

quote:

Bende almayı düşünüyorum ama biryerde 5800 navigatör çıktı diyordu. Ama Türkiyede henüz yok. O gelirse onu alırım heralde...

Çok fazla bir fark olacağını zannetmiyorum.. Ben türkiyedede var diye biliyorum ama çokta fazla araştırmadım açıkçası..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ege_Aşığı

Çok geçmiş olsun :( siz bilirsiniz isterseniz tekrar 5800 alabilirsiniz.

Tekrar 5800 aldım. Kırmızı..

Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.