Şimdi Ara

5800 mesajla ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonda uzun bir kısa mesaj yazınca multimedyaya çeviriyor mesela 20 mesajlık bir kısamesajı gönderemiyorum. 6630 da böyle bi sorun yoktu neden multimedyaya çeviriyor kendisi. Ayarlara baktım olmadı olmadı . Çözümü var mı.

• 20 sms lık mı? kitap mı yazıyorsunuz? anlamadım ama belkide ayarlardan tel hafızası yerıne hafıza kartı secmenız sorunu çözebilir. bende uzun mesaj atıyorum ama 2-3 sms ı gecmıyor fazlası ıcın mail atıyoruz
  • Yazılımsal bir eksiklik 19msj uzunluğundan sonra 20 geçince MMS die görüyor.
    Telefon wifi 3G ve email destekli olduğu için sanırım o kadar uzun bir msj yazıcaksan gir wifiden yada 3Gden netten mail at veya kendi email servisinden faydalanılır diğe böyle bir sınırlama verilmiş olabilir.
  • Bu şekilde cevap geleceğini tahmin ediyordum o kadar uzun mesaj mı olur diye :) ama oluyor ben çok gönderiyorum ders notları hikaye masal falan mesajla gönderiyorum ben. Bu telefon 19 falan da yazmıyor denedim 11 sms'e geçince multimedya oluyor. Niye böyle bi ayar yapıyorlar anlamıyorum
  • aman kardeşim dikkat et, 20 msj yaklaşık 3000 üzeri karakter demek, ilerde o gözleri çok ararsın ama...:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 7 Nisan 2010; 9:23:23 >
  • Sms kısa mesaj anlamına gelmiyor muydu ya, millet aşmış.
  • msj- ayarlar- kısa msj ayarları- karakter kodlamasına bak kardesım onu ındırgenmıs destek yap.dıger turlu 160 karekterlık 1 sayfalıgı hemen gecersn 160 karakter kulanmadn 2ıncı sayfaya gecıo sonra ılerledımı senın dedıgın gbı oluyr.
  • hocam sms dediğin "Simple" Message Service yani kısa mesaj. 20 sms noluyo yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliofage
    Bu şekilde cevap geleceğini tahmin ediyordum o kadar uzun mesaj mı olur diye :) ama oluyor ben çok gönderiyorum ders notları hikaye masal falan mesajla gönderiyorum ben. Bu telefon 19 falan da yazmıyor denedim 11 sms'e geçince multimedya oluyor. Niye böyle bi ayar yapıyorlar anlamıyorum

20 msj. Diyorsun gönderdiğin kişi kaç saatte okuyor acaba çok merak ediyorum birde yorulmuyormusun yazarken yaklaşık 3000 karakter azmı ya
  • ovi suiteden bende atıyorum okadar hatta 30 mesaj bile atıyorum aynı anda copy paste yapıyorum yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.