Şimdi Ara

5800 gps sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5800 navigasyonu açıyorum ama o sarı ışık hep yanıp sönüyor hiç bişeyi bulmuyor. Bunun nedeni nedir?

• hocam benim de e 71 de aynı sorunum vardı o sarı ışık uydu arıyorken çıkıyor bağlanınca sinyal yeşile dönüp artıyor bağlanman içinde forumdan bir arkadaş ilk defa uyduya bağlanacağım için açık alanda (binalardan uzak bir yer) telefonu 45 derecelik açıyla siyal yakalıyana kadar tutmamı söledi denedim işe yaradı 10 dk içinde uyduya bağlandı ondan sonraki bağlanmalar çok daha kısa sürüyor umarım işini görür.
  • Hocam bazen oluyor deneme yaparken buluyor ama tam işime yarayacağı zaman bir türlü bulmuyor
  • bu dediğiniz tümleşik gps içinmi geçerli normal mi?
  • tümleşik gps
  • işe yarayacagı zaman kontüre kıymayı deneseniz problem olmaz :) 5800 kullanıp kontur derdı yapanları anlamıyorum madem kullanmayacaksanız 5110 kullanın oda aynı görevi görüyor ödemeli atmaya
  • Konumlama sunucusuna şu adresi yazın supl.google.com sadece 1 kontürünüz gidiyor ve 1dk kadar bir süre bile sürmeden GPS buluyor sorunsuz çalışıyor ben garminde denedim gayet sorunsuz çalışmakta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.