Şimdi Ara

5800 Açılışta Çalışan Programları İptal Etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CWF yapan arkadaşlar bilir diye tahmin ediyorum ki yaptıkları cwflerde buna bi çözüm bulmuşlar. Orjinal yazılım kullanmak istediğim için cwf yüklemek istemiyorum. Acaba bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: thejoker

CWF yapan arkadaşlar bilir diye tahmin ediyorum ki yaptıkları cwflerde buna bi çözüm bulmuşlar. Orjinal yazılım kullanmak istediğim için cwf yüklemek istemiyorum. Acaba bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Arkadasım Mobile Guard programını kurarsan orda acılışta program kapama var tavsiye ederim cok süper program.ve daha bi sürü özelligi var M.Guard'ın.
  • Teşekkür ederim deneyeceğim. Ama benim istediğim extra bi program kullanmadan firmware editor vs ile bunu yapabilmek.
  • RamBLOW tavsiye ederim. Programı açıyorsun CLEAR diyorsun gereksiz programı kapatıyor hemde ram den kazanıyorsun ve oradan ayarlıyorsun ben 1 saat yaptım orjinalide öyle 1 saatte bir temizlik yapıyor gereksiz şeyleri temizliyor kapatıyor arka planda çalışıyor kastırma yapmıyor tavsiye ederim.
  • nasıl bir program mobile guard ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.