Şimdi Ara

5800 3g calısmıyor aramada yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3G yazmıyor ve altındaki çift yönlü cubuk yok, aramaya kalktıgımda numara engelli diyor ama başkası beni arayabiliyor. İnternete girmeye kalktıgımda baglantı kurulamadı diyor. Nedir problem?

• Uzun süredir TL yüklemiyor olabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Uzun süredir TL yüklemiyor olabilir misin?

faturalı hat ve faturalar ödenmiş
  • menü-ayarlar-bağlantı-şebekeyi tıkla UMTS yi seç 3.5g gibi bişi yazar ana ekranda
  • quote:

Orijinalden alıntı: carloska

menü-ayarlar-bağlantı-şebekeyi tıkla UMTS yi seç 3.5g gibi bişi yazar ana ekranda

3.5 g zaten var sadece altındaki çift yönlü çubuklar yok yani baglantı yok, umts yapınca da aynı oluyor
  • o telefonun hala çalıştığına şükür et bence. bende almıştım 5800. benimki 2 sene geçince bunalıma girdi. rehberi bile açmamaya başlamıştım.
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    şebeke modunu gsmye getir tekrar telefonu kapat aç tekrar UMTS ye al bende gmsden umtsye geçinde kısa süreli bir sorun olmuştu bu şeilde yapınca düzeldi hat avea olmazsa soft format oda olmazsa hard format çek.

quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

o telefonun hala çalıştığına şükür et bence. bende almıştım 5800. benimki 2 sene geçince bunalıma girdi. rehberi bile açmamaya başlamıştım.

telefonu düzgün kullanırsan bir şey olmaz ben 3 yıldır kullanıyorum sadece ekranı kırılmıştı onun dışında dış hoparlör hışırtılı ses cıkarıyor sapasağlam daha 3 yıl daha gider inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewiz5555 -- 20 Kasım 2014; 23:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent_Murder

şebeke modunu gsmye getir tekrar telefonu kapat aç tekrar UMTS ye al bende gmsden umtsye geçinde kısa süreli bir sorun olmuştu bu şeilde yapınca düzeldi hat avea olmazsa soft format oda olmazsa hard format çek.

quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

o telefonun hala çalıştığına şükür et bence. bende almıştım 5800. benimki 2 sene geçince bunalıma girdi. rehberi bile açmamaya başlamıştım.

telefonu düzgün kullanırsan bir şey olmaz ben 3 yıldır kullanıyorum sadece ekranı kırılmıştı onun dışında dış hoparlör hışırtılı ses cıkarıyor sapasağlam daha 3 yıl daha gider inşallah :)

telefonun maşallahı var daha gider ayrı mesele tabi de htc one dan sonra kullanmak olmuyor :)

• Authorized kullanıcısına yanıt
    ben alıştım artık bu telefona bozulana kadar yolu var bozulursa gider yeni telefon alırım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent_Murder

ben alıştım artık bu telefona bozulana kadar yolu var bozulursa gider yeni telefon alırım:)

ben rootlu kullanıyorum birde daha iyi ama yok ya yeni telefon lazım, böyle götüremem yani. İnterneti kullanan biriyim. Face falan değil, bununla kanser olucam valla bir siteye girene kadar ohoo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.