Şimdi Ara

5770 Hangi marka daha iyi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nm1

quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@Nm1
    kasaiçi havalandırması sadece ekran kartı için değil tüm bileşenler için önemli.

madem havalandırma iyi değil bence sıcak havayı kasa dışına atmayan modelleri düşünme bile.

Ya Asusun o dediğin modeli de geri çağırıyorlarmış Amerikada diye duydum yabancı formlarda bazı voltaj sorunları varmış, benim son verdiğim linkteki var artık Voltaj ayarları düzenlenmiş V2 diye geçiyor kodu(2. versiyon) Her neyse 5830 u beklemeye karar verdim 2. el bir 4770 aldım forumdan, vakti gelince 5830 diyorum Kasayı da üstü açık kullanmayı tercih ettim yanı başıma ayrı bir kitaplık aldım onun üstüne koyuyorum zaten eni geniş olduğundan bilgisayar masalarındaki kasa için ayrılan yere sığmıyordu.

V1'ler kıymete bindi yabancı forumlarda. V2'nin üretim maliyeti daha düşük, bellek soğutması olmadığından hız aşırtınca performansı da biraz geri kalıyor diye biliyorum.

• V2 de V1 deki hynix ramlerin yerine samsung ramler kullanılmış belki bunun da dediğiniz gibi bir etkisi olabilir maliyet düşürmeyi tercih ettiyse asus. Neyse yaşayalım görelim
  • gigabyte 3 yıl garanti veriyor ama şunuda unutma saphirre ürünleri 2 yıl boyunca arıza halinde birebir değişim yapıyor ben şahsen yaşadım 4870 im bir yılı dolmadan bozuldu bende vatanbilgisayara gönderdim iadesini aldılar ve fatura meblam kadar alacak işlediler tarafımda iki aydır bekliyorum 5830 gelsede alsam
    şu linkede göz atın bende ekran kartı alacam
    http://forum.donanimhaber.com/m_37038832/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37084690
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.