Şimdi Ara

5700 TL ortalama bir video edit bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. 1080P kurgu için bu bu fiyattan daha düşüğe pc toplamam münkün mü?

5700 TL ortalama bir video edit bilgisayarı

bu topladığım sistem sizce nasıl?
    uyumsuz parçalar içeriyor mu?
    yardımcı olursanız sevinirim.
    iyi günler.

• İşlemci olarak 100-150 lira daha verip Ryzen 2700 ve anakart olarak da herhangi bir B350 anakart alırsanız 7600K'den takriben 3 kat daha hızlı video editler/renderlarsınız. Ya da daha ucuza Ryzen 2600 ve FSP Windale 4 soğutucu alıp 4 Ghz'ye OC eder 2 kat daha hızlı render alır/video editlersiniz.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    selamlar. ben kendi sistemimde ryzen 1800x kullanıyorum ancak bu sistemi donanım ayarı ve oc bilgisi olmayan bir abime toplucam. o nedenle tak çalıştır bir intel daha uygun olur diye bunu seçmiştim.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    +1. 1050 ti yerine de rx 570 bakabilirsiniz. 11.11 i beklerseniz daha ucuza bile bulunabilir.
  • mösyöbovary kullanıcısına yanıt
    Ryzen de tak çalıştır. 2.nesillerde hiçbir sorun yok hocam. Rahat olun. Bütçeyi arttırabilirseniz 2700 alın, yoksa 2600+FSP Windale 4 alın derim.
  • r5 2600 kullanıyorum.x264 işlemede 80 fpsleri görüyor.muadil intel modellerinde 80e çıkamıyor.
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    tüm cevaplar için teşekkürler intel vs amd başlığına dönüştürmek istemem konuyu. özellikle ryzen kullanıcı olarak. şimdilerde ikinci el bir pc ye dönmüş durumdayız.

ASUS X99-A/usb 3.1 ANAKART

32 GB RAM ( 4x8 GB soğutuculu DDR4) HyperX RAM

Intel® Core™ i7-5930K

HDD 1TB SSD Samsung Evo 3.0 ( okuma 540MB / yazma 520 MB)

Ekran kartı ASUS PNY Nvidia Quadro M4000 DP 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı

6bin tl. ikinci el. bu video edit için çok iyi görünüyor. işlemcinin ve anakartın garantisi devam ediyorç
  • mösyöbovary kullanıcısına yanıt
    https://www.anandtech.com/bench/product/1316?vs=2113

işlemci karşılaştırması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.