Şimdi Ara

55 OBP ILE HUKUK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben mezunum tm ciyim hedefim hukuk eski hesapta ilk 15 k istiyorum obp beni kac bin geriye atar sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç k dan mezunsun

• ilk 5'e girersen 8-9 k olursun gibi. tam emin değilim. burada yok 20 k atar yok 30 k atar diyenleri takma. hiçbir halttan haberi yok onların.
  • Dogru hesaplanıyor denilen puan hesaplama sitelerindede o civar atıyor ama mezunlarla konusuyorum misal bi arkadas var obpsi 65 civari bisey 22k dan 30k ya attigini soyledi

• Bence neden olmasin ki? Bende mezunum obp 76 matematiğim çok parlak degil :( hedefim 10 k

• yapman gerekenden en az 5-6k daha yukarısını hedefle bence. geçen sene bi tanıdığımın opsi 65ti 10kdan 15kya attı tm3te selçuk hukukta şimdi, benim 84le 7den 8e attı, yani illa ki geri atıcak ama sen elinden geleni yaptığın sürece garantileyebilirsin

• thehappyone kullanıcısına yanıt
    Ya eskisi gibi ddgil ki zaten ozel okullar çoğaldı hocalar dan paragoz olup özel okulda her bi halta 100 basan dandik sınavlar hazırlayan çok zaten her okuldaki aynı branstaki farklı hocalarin dahi puanlandirma stili baya farklı klasik sinsv olduğumuzda bizim biyo hocamız eksiklerden hatalatdan pek puan kirmaz yuvarlardu diğeri bambaşka bazı zor okullar hele allah kolaylik vere o yüzden bu haksızlıği herkes biliyor hormonlu notlar haberlere vs dahi çıktı ama birsey yapmak işlerine gelmio teşvik vs o yüzden bncede takmamak lazim yoksa onu hesap et bunu et yok ygs de şu soruyu kaçırmasa idim yok boş bıraksa idim sonu gelmiyor

• Shadowboss1905 kullanıcısına yanıt
    Tm misiniz hocam

• excaliburandmerlin E kullanıcısına yanıt
    6 7 bin atabilir dogru hedefini yuksek tut o yüzden ister isen galatasaray a koç a dahi gidebilirsin zaten full yada full a yakın yaparsan zaten

• thehappyone kullanıcısına yanıt
    Hocam korkumda o ya işte 65 de o kadar atarsa 55 de neler olur bilemiyorum ama sistem degisikligi bana vurmadi zaten sosyalim kotu matematigim guzeldi tam benlik oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.