Şimdi Ara

52 ort zeka aslan mı 40-45 ort zeka zehir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, elymt2 de sura oynuyorum. Elimde serverin en iyi aslan kılıçlarından biri var, 52 ort yarı 5 zeka 8 full taş. Kızıl metinlerine kritikle 7700-8000 vuruyorum.

Ama bütün suraların elinde zehir kılıcı var, zehir kılıçları serverda çok pahalı 35t sağlamları 40t. Bende 20 t var, aslan kılıcınada 15t veren birisi var. Aslan kılıcını satıp 35 tye 40-45 ort arası zekalı zehir kılıcı almalımıyım? Hasar ne yönde değişir? Zehirin hasarı daha çok ama aslan kılıcındada ort çok fazla, serverda 50 üstü ort zehir çok az olanlarda aşırı pahalı. Yani alacağım zehir 40-45 ort zekalı olacak.eğer hasar aynı kalacaksa yada 100 200 oynayacaksa 20tyi zehire yatırmanın hiç bir anlamı yok benim için

Yani kısaca 52 ort zekalı aslan mı, 40-45 ort zekalı zehir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Skywalker Dude -- 12 Şubat 2017; 3:14:22 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koy efsun botuna elbet birgun sana da gelir 50 ort adamlara da 50 ort dusmemistir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovlu

Koy efsun botuna elbet birgun sana da gelir 50 ort adamlara da 50 ort dusmemistir heralde

efsun botu yok swde hocam emek server
  • Sw ne hocam güzel ve kalabalık mı? Canım sıkılmaya başladı

Bu arada aslan çöp silahtır sat zehir al

• The Skywalker Dude kullanıcısına yanıt
    Efsun botunun emekle bi alakası yok bence ha elinle atmışsın ha otomatik bilgisayar atmış sadece zaman kazanıyorsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

Sw ne hocam güzel ve kalabalık mı? Canım sıkılmaya başladı

Bu arada aslan çöp silahtır sat zehir al

Her ne kadar aptal playerler + basma ve büyülü metal piyasasını öldürmüş olsada gayet kalabalık ve güzel bir server.

Bu arada aslan kılıcı neden çöp deniyor ki? Bugün 15tden sattım, kime sorsamda aslan çöp piyasası yok sat hemen dediler. Ama serverda 50 ort zehirler çok az 40-45 ort zekalı zehir yerine 52 ort zekalı aslan kullanıyordum aşşağı yukarı aynı hasarı vuruyordu. Ama bende popülerliğe yenik düştüm, ellerimle yaptığım serverin en kalitelilerinden biri olan aslan kılıcımı sattım... Yarın ise zehir alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovlu

Efsun botunun emekle bi alakası yok bence ha elinle atmışsın ha otomatik bilgisayar atmış sadece zaman kazanıyorsun :D

Efsun oranları cidden düşük ve efsun nesnesi pahalı. Yani efsun basmak işkence. Buda serverda 5/3 itemleri para eder iş yapar kılıyor sağlam efsunların varsa gerçekten sağlam oluyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.