Şimdi Ara

52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 2016 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neutumn

Etaplar hakkında bilgiler eklenmiş, güzergahların şekli ve görüntüleri de çizilmiş. Yayın içeriği ve bilgisini de öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tourofturkey.org.tr/TR

Astana'da vazgecmis lotto soudalde vazgecicekti sitede gorunuyor lotto gelsede greipel gelmez buyuk ihtimalle bosa gitmesinde bari organizasyon bizde yarissak gelenler bizden iyi degil

Adam akilli kita takimi bile gelmiyor

90 kisi ile yaris mi duzenlenir

organizasyon çöp hic yapilmasa daha iyi bos yere trafigi durduracaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Öyle ama en azından bir tanıtım gerçekleşmiş oluyor, ülkemizi görmüş oluyoruz, tabii bisiklet sporuna gönül verenler için doyurucu olamayacaktır, orası kesin.
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    O konuda kesin bir bilgiye sahip değilim lakin bir organizasyon yapacaklarını sanıyorum çünkü evvelki yıllarda görmüştük.
  • quote:

Öyle ama en azından bir tanıtım gerçekleşmiş oluyor, ülkemizi görmüş oluyoruz, tabii bisiklet sporuna gönül verenler için doyurucu olamayacaktır, orası kesin.

oyle olmuyor malesef :D

ornek dandik turu 1 milyon yerine 100 bin kisi izliyor world tour disinda mesela ben yaris izlemiyorum yada kadro saglam olmadikca normal izleyen zaten benim gibi yapiyor 2 takim icin kimse izlemez tour of turkeyi :D

Greipel gelse kendi ile yarisir

• Geçen yıl 21 takım vardı bu yıl 12. Adamlarda haklı geçen yıl Allah'dan kazasız belasız bitti.
    (Beton mikseri,İnşaatların arasından geçen parkur,Parkur'a giren garip insanlar,Ödülünü alıp gitmek isteyen bisikletciyi korumaların göndermemesi vs vs).
    Terörün etkiside büyüktür tabi.

Bide Bodrum,İzmir'i çıkarmışlar. İlginç.
  • Ve beklenen an geldi, büyük yarış yarın start alacak, yarışın yayın bilgisi şu şekilde;

52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 2016 [ANA KONU]
  • quote:

Ve beklenen an geldi, büyük yarış yarın start alacak, yarışın yayın bilgisi şu şekilde;

52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 2016 [ANA KONU]

Bu sene ntvspor yayımlıyor ayrıca her gün 5 kişiye bisiklet hediye edilecekmiş.

http://www.ntvspor.net/haber/diger-sporlar/153785/surpriz-hediyeler-sizi-bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neptundekiadam -- 23 Nisan 2016; 20:42:38 >

• Bilgi için teşekkürler.
  • Yarışmayı yıllardır TRT'de izlerim, Levent Özçelik ve Feyzi Açıkalın bu yarışmayı çok keyifli sunuyordu, bu kadar seviyor olmamın nedenlerinden biri de bu iki spor severdi. Ama gel gör ki bu yıl sunmuyorlar, TRT SPOR'da Ntv'den bir eleman var yorumlayan, sunucu da çok vasat, ikisi de soğuk, bu olmadı bence.

Ntvspor'da da yayınlanacak ama ben TRT'yi tercih ediyorum, alışkanlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Start verildi.

Greipel yarışıyor, neredesin?

• quote:

Greipel yarışıyor, neredesin?

buralardayim

gidicektim lotto soudal formami giyip 2 takim icin degmez lotto dan baska takim yok

lotto saglam ne isleri var burada onuda cozemedim hirvat turunda yarissalardi keske saglam takim vardi orada lampre ekibi gelmesede olurdu modolo mu varmis :D

Uci baskani vardi startta ben bildim bileli world tour olucaz seneye insallah

Ispanya turuna gidicem greipel gelmez ama olsun :D

bu arada ntvdeki ekip saglam has bisiklet sunuculari Eurosportta yaris sunanlar onlarda olmasa izlemezdim trtdekileri sporla ilgilenenler sevmez pek cok yanlis bos bilgi veriyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Nisan 2016; 12:45:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Geçen yıl 21 takım vardı bu yıl 12. Adamlarda haklı geçen yıl Allah'dan kazasız belasız bitti.
    (Beton mikseri,İnşaatların arasından geçen parkur,Parkur'a giren garip insanlar,Ödülünü alıp gitmek isteyen bisikletciyi korumaların göndermemesi vs vs).
    Terörün etkiside büyüktür tabi.

Bide Bodrum,İzmir'i çıkarmışlar. İlginç.

2 sene once 9 world tour takimi vardi Gecen yil 7 suan 2

Suanda yarisan takimlardan 3-4 tanesi adam akilli takim torku,astana city ye kalmis tour

Ntv'dekiler teknik bilgi olarak iyiler, hakimler yarışa ama yıllardır TRT'de yayınlandığı için alışkanlık kalmış, Feyzi Açıkalın vardı, iyi değerlendiriyordu.

World Tour olduğumuzda gerçekten çok keyifli olacak, bu arada bayağı mutabıksınız bisiklete, çok sevindim.

• Yok yok, TRT'de eskileri olsa devam ederdim izlemeye ama Ntv'ye geçiyorum, 2 dakika Ntv'yi izledim, yarışın içinde buldum kendimi.

• quote:

Ntv'dekiler teknik bilgi olarak iyiler, hakimler yarışa ama yıllardır TRT'de yayınlandığı için alışkanlık kalmış, Feyzi Açıkalın vardı, iyi değerlendiriyordu.

World Tour olduğumuzda gerçekten çok keyifli olacak, bu arada bayağı mutabıksınız bisiklete, çok sevindim.

world tour olmasakta 8-9 takim olsa yine yeterli bence caddebostanda keske olsaydi 8 tur donerlerdi matara toplardim 8 defa izlerdim son 2 senedir beri istanbul etabi cok sacma o ulkenin en onemli sehrinde bi uctan bi uca gitmek kadar sacma birsey yok tvde izlemek daha mantikli oluyor goremiyorsun cunku 1 kere gelicekler gecicekler dag etabi olsa yavas yavas tek tek gectikleri icin o zaman iyi oluyor

• Antalya ya n zmn geliyor bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

world tour olmasakta 8-9 takim olsa yine yeterli bence caddebostanda keske olsaydi 8 tur donerlerdi matara toplardim 8 defa izlerdim son 2 senedir beri istanbul etabi cok sacma o ulkenin en onemli sehrinde bi uctan bi uca gitmek kadar sacma birsey yok tvde izlemek daha mantikli oluyor goremiyorsun cunku 1 kere gelicekler gecicekler dag etabi olsa yavas yavas tek tek gectikleri icin o zaman iyi oluyor

Doğru, gene de World Tour iyidir iyi.

Bağdat Caddesi'nde düzenlenmiyor olmasını ben de anlayamıyorum, son 2-3 yıldır siyaset malzemesi oldu bu tur. Yok yani ben şimdi Beykoz'un yokuşunda, daracık sokaklarında mı matara toplayayım?

• Sükselim07 kullanıcısına yanıt
    27 Nisan'da Seydişehir-Alanya etabıyla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Doğru, gene de World Tour iyidir iyi.

Bağdat Caddesi'nde düzenlenmiyor olmasını ben de anlayamıyorum, son 2-3 yıldır siyaset malzemesi oldu bu tur. Yok yani ben şimdi Beykoz'un yokuşunda, daracık sokaklarında mı matara toplayayım?

Hem o var hemde bir yerleri gostermeye calisiyorlar ona gore rota yapiyorlar iste biz 99.kopruyu yaptik vs su seyirci sayisi caddebostanda olsa tiklim tiklim olurdu bundan sonrada herhalde gelmez caddebostana :(

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.