Şimdi Ara

512mb Sapphire 4870 + Accelero S1 Rev 2 - 220tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evdeki sistemimi iş yerime kurduğum için artık gerek kalmayan 512mb Sapphire 4870 + Accelero S1 Rev 2 kartımı satıyorum. Bende geçen sene 2. el almıştım Vatan bilgisayardan garantili sanırım, tam emin olmamakla birlikte 3 ay garantisi kaldığını hatırlıyorum. Kart gayet temiz ve üzerinde Accelero s1 rev2 soğutucu bulunyor. Soğutucu içinde yine 2 tane fan almıştım onlarıda beraberinde vereceğim. Kutusu ve eski soğutucusu da mevcut. Kart gayet temiz ve sağlamdır. Performansını da biliyorsunuz zaten. İstediğim fiyat 220Tl

512mb Sapphire 4870 + Accelero S1 Rev 2 - 220tl

Takas düşünmüyorum, elden teslim etmek en güzelidir fakat kargo ile diğer şehirlere de gönderebilirim.

Eren ALPAY
    0544 437 28 84
    erenalpay@msn.com

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreldoR -- 11 Temmuz 2009; 11:05:00 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyatın pahalı hocam , özel soğutuculu hd4870 lerin sıfırı 255 tl iken ..

bu ürün ikinci el olarak 200 tl eder

edit : arkadaşlar satıcalar için kabullenmesi zor bi durumda olsa sıfırı 270 tl olan kartlar artık 250 tl den satılıyor ..

alanda olmuyor zaten onun için hd4850 gibi düşünün 300 tl iken 220 tl den satılıyordu .. sıfırı 255 tl olan kart ikinci elde 200 üstü etmez
  • Sadece Accelero S1 satıyor musunuz?
  • nerede 255 ytl acaba 4870 ben baktım ama bualamadım ?? link verirsen sevinirim
  • nova bilgisayarda tul markası ile 255 civari 280 civarınada vatanda özel soğutmalı 4870'ler mevcut
    quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

nerede 255 ytl acaba 4870 ben baktım ama bualamadım ?? link verirsen sevinirim
  • Accelero S1 i tek olarak satmıyorum teşekkür ederim, Fiyat olarak En düşük dediğiniz gibi TUL markası var. Bunun Sapphire olması ve 80$a aldığım soğutucu(fanlarla birlikte) göz önünde bulundurarak 220 tl ye çekiyorum fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreldoR -- 11 Temmuz 2009; 11:04:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: GreldoR

Accelero S1 i tek olarak satmıyorum teşekkür ederim, Fiyat olarak En düşük dediğiniz gibi TUL markası var. Bunun Sapphire olması ve 80$a aldığım soğutucu(fanlarla birlikte) göz önünde bulundurarak 220 tl ye çekiyorum fiyatı.

Hocam PM atamıyorum ama ciddi alıcıyım.

msn: beststriker6@hotmail.com

tel: 0539 392 8767
  • Profilimde problem vardı halloldu şimdi.

Kart @QuanoM nickli arkadaşa rezerve edilmiştir.

• KART SATILMIŞTIR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.