Şimdi Ara

51 lvl Boom Beach hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilgilenemediğim için 180 TL den satılıktır.

51 lvl boom beach

köye nerdeyse hiç saldırı olmuyor.Çünkü zafer puanı 351. İstediğiniz gibi savunmasız full atak oynayabilirsiniz.

125 toz var

2 tane 20 5 tane 19 1 tane 18 çıkarma gemisi var.

Güzel hesap ciddi alıcılar için daha fazla bilgi verebilirim.

• 100 liraya alirin filikalar dusuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scrw S kullanıcısına yanıt
    Filikalar şu anda 4 tane 20 4 tane 19 oldu.(birkaçgün sonra 1 tane 20 olur)
    ayrıca 2900 elmas
    zooka ,agır silahlı,topcu birligi,yaylım ateşi full,
    savunma silahları dışında herşey full.
    ciddi alıcı ise konuşalım.
  • ramsses R kullanıcısına yanıt
    bu arada artık 200 den aşağıya olmaz.100 tl gibi ücret teklifi dikkate alınmayacaktır.
  • Önce filikalarini 20le kardesim ben 63luk hesap aldim 180 liraya isim degisme var toz var filikalar 21 az piyasaya bakin o hesap 100 lira bile etmez filikan ölü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım gördüğüm kadarıyla herkese "acik artirmami yapiyonuz","Elmas var diyemi fiyat fazla ?" gibi 5 aydır koşturmuşsun. Ayrıca madem bu kadar almak istiyosun neden satış yapıyosun(ekteki gibi). Şu işten bile para kazanmaya çalışan birisin anladığım kadarıyla. donanım haberde her boom beach ilanına saldırmışsın ama hiçkimse sana satmamış. alamadım bari saldırayım dedin galiba. ilanlara bak demişsin ilanlardan gördügüm bu.
    İnsanlarda zaten bakıyor merak etme herkes kendine en uygun geleni almaya çalışıyor.
     51 lvl Boom Beach hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramsses -- 9 Mayıs 2016; 11:11:28 >

• ramsses R kullanıcısına yanıt
    ayrıca 20 gün önce" 2 tane 20 5 tane 19 1 tane 18 çıkarma gemisi var. " yazmıştım şu anda 5 tane 20 ,3 tane 19 var yani 20 günde 3 tane 20 1 tane 19 sadece 20 günde basıldı.
    filika filika dedigin çıkarma gemileri çok da zor degil 20 yapmak . Yani çamur atmak kolay ama biraz bilgi sahibi olursan oyunla ilgili attığın çamurlarda biraz daha başarılı olabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.