Şimdi Ara

500tl için ikilemde kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sınırlı bütcemden dolayı bu iki telefon arasında kaldım. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

gigabyt kalitesini tasıyan ve donanımı fiyatına göre uygun olan

Gigabyte GSmart GS202

yada

atom karınca diye nitelendirilen

HTC Desire C

yardımcı olur iseniz sevinirim. ikiside aynı fiyat 500tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbileyimbend -- 9 Mayıs 2013; 15:47:48 >

• Xperia tipo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia tipo bu telefonu gormedim. ama iki telefonuda gördüm. desire c işlemcisi 600mhz olmasına rağmen çok stabil çalışan bir telefon olduğunu netteki yorumlardan duydum. gigabyt ı ise bimekste inceledim o donamdaki bir telefonu nasıl 500tl veriyorlar onu bir türlü çözemedim. 500tl ye donanım için gigabyt ı kullanım kolaylığı ve şıklığı ile desire c arasında gidip geliyorum. aslında Sony Xperia J ST26i 100tl daha verip bu teli almak daha mantıklı ama. yok bilindik teknoloji mağzalarında.
  • Xperia solayi 500-600 civarina bulabilirseniz alin derim ama desire c hic dusunmeyin gigabyte daha performansli bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim arkadaslar baya yardımcı oldunuz
  • xperia J vatanda olması lazım sanki bir kontrol et,umarım hala vardır..
  • evet kararımı verdım. ve haziran ayını bekliyorum. nokia lumia 520 almaya karar verdim.
  • Bende Lumia 520 bekle diyecektim. Netten karşılaştırdım. Fotoğraf kalitesi çok iyi değil ama video çekerken çoğu telefondan kaliteli. S4 işlemci sayesinde menülerde takılma olmuyor ve Adreno 305 ile fiyatına göre güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Windows Phone stabilitesi ise tartışılmaz. Kötü yanlarına gelecek olursak ekranın parlaklığı çok düşük diğer modellere göre. Ön kamera ve arka flash'da bulunmuyor. Bataryada çok iyi sayılmaz.
  • tşk ederim. yorumlarınız beni tekrar duşundurmeye basladı ama bekleyip bi görcem cihazı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.