Şimdi Ara

500tl-700tl arası android telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500tl-700tl arası android telefon tavsiyesi

Şık ,kaliteli,iyi donanımlı ,iyi fotoğraf çeken bir akıllı telefon tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR AK... -- 30 Aralık 2013; 17:13:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR AK...

Şık ,kaliteli,iyi donanımlı ,iyi fotoğraf çeken bir akıllı telefon tavsiye edermisiniz

100 tl üzerine çıkarsan xperia sp alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

kalınlığı dışında xperia sp güzel telefon. bide sanal tuş olmasa çok daha güzel olurdu.
  • quote:

quote:

xperia sp ye baktım internetten, 1000 tl fiyat gösterio
  • quote:

quote:

quote:

xperia sp ye baktım internetten, 1000 tl fiyat gösterio

kaç gün beklersen 800 tl ye alırsın ocak 3 ünde sony yeni telefonlar tanıtacak fiyatlar az da olsa düşer
  • o fiyata alınabilecek en iyi telefon xperia l dir ben kullanıyorum memnunum.
  • general mobile discovery önerebilirim çevremde 3 kişi kullanıyor gayet memnunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia l nedir abi allah aşkına yıl olmuş 2014 halen daha 228ppi ekranlı telefon tavsiye ediyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

xperia l nedir abi allah aşkına yıl olmuş 2014 halen daha 228ppi ekranlı telefon tavsiye ediyosunuz.

Monitörün 4K'mı kardeşim ?
    FHD filan fasa fiso L'ye kafanı sokarsan ancak anlayabilirsin yoksa imkansız ekranı son derece kaliteli oyunlardada sıkıntı çıkarmıyor...
  • bimekste 550 tl ye xperia m var oda fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpDEV

quote:

xperia l nedir abi allah aşkına yıl olmuş 2014 halen daha 228ppi ekranlı telefon tavsiye ediyosunuz.

FHD filan fasa fiso L'ye kafanı sokarsan ancak anlayabilirsin yoksa imkansız ekranı son derece kaliteli oyunlardada sıkıntı çıkarmıyor...

iyi de benim yazımdan nasıl 4K ya da FHD destekçisi olduğum sonucunu çıkardın anlamadım bu forumda 450ppi seviyesindeki FHD ekranlara ve samsung'un 2K ekranına karşı eleştiri yapan çok mesajım var. çok eksilendim o mesajlarımda.

228ppi düşüktür diyen adam sence şunu mu demek istiyor: 450ppi'dan aşağısı kurtarmaz?

ben daha önce xperia ray kullandım, 297ppi ve gayet net berrak idi. şuanki telefonum da 312ppi ve gayet berrak, piksel görünmeyen ekrana sahip. ama benim çok severek kullandığım bu ekranlar ne FHD ne 2K ne de 4K.

xperia l ise pekseli görünen bi ekrana sahip. konuyu açan arkadaş kaliteli telefon istiyorum demiş, xperia l alabilir lafım yok ama hiç olmazsa bilsin yani xperia l de nasıl bir ekran olduğunu.

ekleme: yazının sonunu yeni farkettim: "L'ye kafanı sokarsan ancak anlayabilirsin yoksa imkansız ekranı son derece kaliteli" böyle bişey yok, 228ppi ekranda pikseller net olarak seçilir. yıl olmuş 2014, siz 228ppi ekranda piksel görmek imkansız diyosanız insanları yanlış yönlendiriyosunuz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 31 Aralık 2013; 11:44:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpDEV

quote:

iyi de benim yazımdan nasıl 4K ya da FHD destekçisi olduğum sonucunu çıkardın anlamadım bu forumda 450ppi seviyesindeki FHD ekranlara ve samsung'un 2K ekranına karşı eleştiri yapan çok mesajım var. çok eksilendim o mesajlarımda.

228ppi düşüktür diyen adam sence şunu mu demek istiyor: 450ppi'dan aşağısı kurtarmaz?

ben daha önce xperia ray kullandım, 297ppi ve gayet net berrak idi. şuanki telefonum da 312ppi ve gayet berrak, piksel görünmeyen ekrana sahip. ama benim çok severek kullandığım bu ekranlar ne FHD ne 2K ne de 4K.

xperia l ise pekseli görünen bi ekrana sahip. konuyu açan arkadaş kaliteli telefon istiyorum demiş, xperia l alabilir lafım yok ama hiç olmazsa bilsin yani xperia l de nasıl bir ekran olduğunu.

Aylardır kullanıyorum P1'in ekranından dahada güzel
    GMD'yide 1 hafta denedim ondanda güzel

• dyscovery e para kaptyma sakyn
  • Gmd al diyenlere aldırma berbat
  • Discovery alabilirsin Türkiyeye gelmesini bekleyebilirsen honor 3x veya 3c alabilirsin hem paran daha çok birikmiş olur
  • turkcell t40 nasıldır peki alınabilirmi
  • o bütçeye çok şey istiyorsun iyide ne kadar iyi ? ama o fiyata en iyi cihaz Xperia L dir
  • gm discovery +123549845645 diyen kişi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.