Şimdi Ara

500gb m.2 ssd önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Seçtiğin diskler yakın modellerdir, uygun olanı tercih edebilirsin.

MLD 500GB var okuma ve yazma hızları yüksek ama incelemelerine bakmadım, kullanan arkadaşlar varsa yorumlaırnı alabilirsin.

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-mld-500-gb-m300-mld22m300p13-500-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1131443055.html

Bende de SanDisk Ultra 3D serisi 2 x 1tb var memnunum şuana kadar;

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-sandisk-500-gb-ultra-3d-sdh3n-500g-g25-m-2-pci-express-3-0-fiyati,773857916.html

• Sorulan m2 ler fiyat olarak birbirinin aynısı , aslında ikisi de aynı işi görür. Ama wd tercih edilebilir çünkü hem okuma yazma hızları daha iyi ( gerçi bu normal kullnımda çok önemli değil )

hemde wd tier listelerinde c sınıfı, kingstonun o modeli d sınıfı. Ama dediğim gibi normal kullanımda kullanıcı çok bir şey fark etmez. Kingston da kaliteli bir marka ama model biraz alt sınıf.

Wd nin modeli de wd lin en üst modeli değil ama yinede fiyat aynı gözüktüğünden o tercih edilebilir. Veya yukarda Leon x hocanın tavsiye ettiği san disk ultra fiyatı uygunsa oda olabilir.

Mld yi kısa bir süre kullandım kullanışta sorun yoktu ama okuma yazma değerleri 3000 ler yazarken 2000 leri ancak veriyor güncel sistemlerde bile, yani biraz şişirilmiş , bu markalar varken onu çok tavsiye etmem. Kendi fikrim sadece.

Forumlarda baktımda hemen hemen herkes aynı şeyleri yazmıştı mld için okuma yazma konusunda .Ben fiyatı uygun diye almıştım piyasaya göre zamanında.

Ve yazılım programı da ben kullanırken yoktu mld nin şimdi bilmiyorum. Siz diğer 3 markadan birini tercih edin . Wd - kingston - san disk fiyatı uygun olanlardan.

Benim tavsiyem aralarında fiyat bu seviye de iken ( 803 tl ) wd blue olur.

• LEON-X kullanıcısına yanıt

sandisk 2400MB-1750MB/s diyor hocam

wd 3500/2300MB

aynı ücrete neden sandisk tercih edilsin ?

Öğrenmek amacı ile soruyorum yanlış anlaşılmasın.

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Kardeşim merhaba, benim aldığım dönemde Sandisk 1tb lar çok uygundu o yüzden aldım yani şuan alınsın anlamında öneride bulunmadım, kağıt uzerinde yazan değerleri günlük kullanımda anlamak zor, wd ve diğer diski takılı olan iki ayrı sistem kullanın çok yakın performans alırsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.