Şimdi Ara

5000 mAh pil kapasitesine sahip Lenovo Vibe P1 Pro'nun tüm detayları ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

1 kasım 2015 te türkiye de satışa çıktı.2 kasımda aldım büyük kalın vs umrumda değil batarya ve özellikler tatmin edici fiyatı da 1299 tl bence güzel telefon sarji uzun gidiyor.yarı yolda bırakmıyor

hocam telefon kamerasi nasil sarjinix kac gun gidiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malum bir sitede şuan 1180 tl den satışta almayı düşünüyorum .
  • Telefon 1 ayı aşkın süredir Türkiye'de satılmakta. Keşke altın kaplama Iphone yerine böyle satış potansiyeli olan telefonları inceleseler DH'da...
  • Guzel tlf servis sorunu oluyormu acaba servisi nasil lenovanin

• Şuan Vatan Bilgisayarda satışa sunulan Lenovo Vibe P1 modelini kullanıyorum. Çok memnunum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

Şuan Vatan Bilgisayarda satışa sunulan Lenovo Vibe P1 modelini kullanıyorum. Çok memnunum..

arkadaşım memnunsun güzelde,kullananlar,ekran sürelerini kamera durumunu,sarj olma sürelerini,ekranın ışık durumunu,hata olup olmadığını belirtirse seviniriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

Şuan Vatan Bilgisayarda satışa sunulan Lenovo Vibe P1 modelini kullanıyorum. Çok memnunum..

arkadaşım memnunsun güzelde,kullananlar,ekran sürelerini kamera durumunu,sarj olma sürelerini,ekranın ışık durumunu,hata olup olmadığını belirtirse seviniriz..

2 gündür kullanıyorum roket şarj ve dosya aktarım süper bellek 32 gb ekran ışığı iyi sesi çok yüksek bütün sesleri %50 ye aldım kullanımı kolay 2 gün rahat çıkarıyor pil 1100 özelliğini söylemiyorum bile kutu içeriğinden şeffaf arka kapak çıkıyor 1180 tl ye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicfire -- 9 Aralık 2015; 12:16:48 >
  • Arkadaşlar arka kamerası nasıl??? İyi foto çekiyor mi?

• 2gb ram yeterli, 3 gbolursa da fena olmaz. 10 üzerinden 9 aldı benden.

• Telefon ana konusu mevcuttur. .

türkiyede satılmayan 3 GB ram'li P1 Pro modeli ile aynı konu içerisindedir.

oradan takip edebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_112103508/f_//tm.htm#112103508
  • Arkadaşlar radyo telefonda yüklü gelmiyor biz yükleyebiliyormuyuz?

• LG G4 ithalatçı garantili telefon ile fiyatları aynı şuan ve ikisi arasında kararsız kaldım. G4 mü P1 Mİ?

• Lenovo vibe p1 kullanıyorum çok memnunum radyo yok radyo kurmayı bilen varsa yardım edebilirmi

• Telefonu yeni aldım acayip süper 1 saatte şarj oluyor 1.5-2 gün idare ediyor bide ben telefonu çok kullanıyorum sosyal medya fln 2 gün idare etti bazen 3 gün fln oldu kamerası lg g3 le aynı donma fln yaşamadım 1200 tl ye almıştım media markt tan çok memnunum yani

• Herkeze merhaba telefonu 15 gündür kullanıyorum almadan önce çok fazla araştırma yaptım daha önce kullandığım telefonlar samsung s4 ve ıpone5 ti.
    lenova vibe p1 ile lakalı şunu söyleyebilirim ki ilk defa bir telefondan bu kadar memnunum bi kere pil konusunda kesinlikle yarı yolda kalmıyosunuz yorumlarda 3-4 gun diyenler var ama ben yogun kullanıyorum 1,5 2 gun arası gidiyo şimdiye kadar 1 günü çıkaran tel yoktu bana:) işlemcisi yeterli ram yeterli en baba oyunları sıkıntısız oynarsınız 32 gb hafıza var çif sim kart var başa ne beklersiniz bir telden bilmiyorum ben çok fazla fotoğraf çekiyorum lenova yı almadan önce sony düşünüyodum kamerada rakipsiz oldugu için ama lenovanın artılarını görünce vazgeçtim kamera konusuna gelince lenova vibe p1 gün ışıgında gayet başarılı ama ıpone 5 ve vodefonun bir teli ile kameralarını kıyasladım da doğal ışık olmayan ortamlarda diğer iki telefon daha canlı renkler sunuyo bir tek orda eksi koyuyorum birde arayüzü samsung kadar iyi değil ama kamerada fiyat standartına yakın çok olumsuz konuşamam zaten bu telefona xperia z5 kamerası koy 4k çekim le piyasadaki fiyata bakmaksızın bütün telefonları tokatlar unutmadan parmak izide gayet iyi çalışıyo :)

• telefonla alakaalı sormak istedigim birşey var p70 kullandım daha önce teelfonun görüşme ses düzeyi iraz az geldi bana bunun ses düzeyi nasıl . birisini aradıgımda gürültülü ortamda duyma zorlugu yaratır mı ?

• Lenovo vibe P2 çıkacakmı bekliyoruz haber yok.telefonun ahize sesi nasıl yüksekmi

• Kullanan arkadaşlara bir sorum var.

Çift sim olayında Vınn cihazımda takılı olan 3G daha hattım ile normal kullanmış olduğum telefon hattımı takarak data hattından sadece internet normal telefon hattımdan çağrı ve sms alabiliyor muyum ?

Cevap alabilirsem sevinirim.

• P1 pro Türkiye de yok

• Şu ekranı 5.2 yaparak telefon boyutunu biraz küçültüp fiziksel tuşda koysalar tadından yenmez.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.