Şimdi Ara

5000-5500 Bandın da Gaming Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V13-1.html#.WnTjzXChmEc

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V14-1.html#.WnTPkHChmEc

Başka önerebileceğiniz var mı 4-5 güne alacağım. Dell 7577 nin maxq olması beni tedirgin ediyor. Msi ve asusa da 7binler vermek istemiyorum.

Not : Monster ın yerine gidip incelediğim de tulpar t5 in t7 ye göre soğutmasının daha iyi olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaron ramsey -- 3 Şubat 2018; 1:20:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

• Merhaba,

Bahsettiğiniz Monster Tulpar T5 V14.1'i 16gb ram + 1tb hdd + mekanik klavye eklettirerek aldım ve yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Her şeyinden memnunum. Soğutma performansı çok iyi. Yerinde bakacakmışsınız zaten, T5 v14 almanızı öneririm. T7'lere göre soğutma konusunda çok daha iyi. T5 V14.1 modelinde pubg-bf1-csgo-wow gibi oyunları saatlerce (yaklaşık 10+ saat her gün) oynuyorum. CPU 70-75 civarı geziyor. Aşırı yüklendiğim ve %100 olduğu zamanlarda en fazla 81 derece gördüm ki çok çok nadir çıkıyor oralara genelde 70-75 derece yük altında. GPU ise 70 derecelerde geziyor. Zaten mağazalarına gittiğinizde görürsünüz ve orada test yapabilirsiniz. Siz de biliyorsunuzdur zaten Monster servis olarak çok çok iyi. En saçma sorularınızı bile sabırla yanıtlıyorlar , en ufak konuda yardımcı oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 4 Şubat 2018; 10:56:27 >
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Teknoloji biraz da şans işi fakat kimi de laptopum servisten çıkmadı diyor kimi de çok memnun sizin gibi. Aklım bir yandan da Delle’e kayıyor. O da çok övülüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.