Şimdi Ara

500 tlye kadar oto teyp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracıma dandirik bir teyp almıştım. 3-4 aydır sorunsuz çalışıyordu lakin ses çıkışları entegreler sizlere ömür oldu havalar ısınınca. Sizlerden rica etsem (pek bir bilgim yok bu konuda çünkü) 500 tl bandında üzmeyecek bluetooth bağlantısı olan uzun ömürlü sağlam bir teyp önerisi yapar mısınız? Amfi yok. Oval hoparlör yok. Sadece 4 tane yuvarlak kapı hoparlörü var.

• Nakamichi 711B

urun.n11.com
    Nakamichi NQ-711B-712 USB/SD/FM Bluetooth Aux 4X50W Oto Araç Teyp Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/nakamichi-nq-711b-712-usbsdfm-bluetooth-aux-4x50w-oto-arac-teyp-P432214992

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Güzel bir teype benziyor. Daha önce kullandınız mı ses kalitesine yorum yapabilir misiniz? İleride ikili oval hoparlör alıp taksam amfisiz yeterli gücü verir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • double ünite kullandığım için bu ürünü kullanmadım. son 1 yılda çıkardığı ürünlerle adını tekrar hatırlatan bir marka. 80 ile 90 lı yıllarda bu işlerle uğraşanlar nakamichi markasını bilirler. bütçeniz dahilinde yorumları en iyi ürün bu. kanal başı 25rms verir. oval kolonda taksan 25 rms çaldırır. sesi sona getirdiğinde bu teyplerin tamamı amfisiz sesi bozar. trendyolda aynı model daha pahalı. ordada yorumları oku. 500-600tl bütçe için ideali bu üründür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Dediğiniz gibi burası hariç her yerde fiyatı pahalı. Kendi teybimin yedek ses entegresini buldum. Onun tamirini deneyeceğim olmazsa bunu alırım artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.