Şimdi Ara

500 GB HARİCİ BELLEK ÇALIŞTIRAN DVD PLAYER VARMI ?? LÜTFEN YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,harici belleğimde 200 civarında indirmiş olduğum ve izlenmek üzere bekleyen filmler mevcut...divx.. Bunu taktığımda kasmadan ,sorunsuz,takılmayacak şekilde çalıştıran bir dvd player mevcutmudur ? Yoksa media player mi almalıyım mutlaka ? bilgi sahibi arkadaşlardan rica ediyorum öneri ve bilgilendirmelerini...saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: jans21

Arkadaşlar,harici belleğimde 200 civarında indirmiş olduğum ve izlenmek üzere bekleyen filmler mevcut...divx.. Bunu taktığımda kasmadan ,sorunsuz,takılmayacak şekilde çalıştıran bir dvd player mevcutmudur ? Yoksa media player mi almalıyım mutlaka ? bilgi sahibi arkadaşlardan rica ediyorum öneri ve bilgilendirmelerini...saygılarımla.

Media player' almak daha mantıklı ve akıllıca olur.. Bir çok video formatını da sorunsuz izlersiniz..
    Giriş seviyesi olarak; Realtek 1055 -500 mhz işlemcili ''Philips Hmp3000 media player'' güzel bir seçim olur..
    Forumda ki konusunu inceleyin öyle kararınızı verin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: jans21

Arkadaşlar,harici belleğimde 200 civarında indirmiş olduğum ve izlenmek üzere bekleyen filmler mevcut...divx.. Bunu taktığımda kasmadan ,sorunsuz,takılmayacak şekilde çalıştıran bir dvd player mevcutmudur ? Yoksa media player mi almalıyım mutlaka ? bilgi sahibi arkadaşlardan rica ediyorum öneri ve bilgilendirmelerini...saygılarımla.

Media player' almak daha mantıklı ve akıllıca olur.. Bir çok video formatını da sorunsuz izlersiniz..
    Giriş seviyesi olarak; Realtek 1055 -500 mhz işlemcili ''Philips Hmp3000 media player'' güzel bir seçim olur..
    Forumda ki konusunu inceleyin öyle kararınızı verin...

çok teşekkür ederim cevabınıza..Ancak bahsettiğiniz ürün 500 GB harici bellek ile çalışırmı onda tereddütüm var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.