Şimdi Ara

50 TL'ye kadar mouse?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +10 yıldır kullandığım microsoft basic (optical v2.0) mouse'umun 2 yıl önce sol tıkı bozuldu. Logitech g402 (buydu galiba) o zamanlar 140 liraydı onu alayım dedim, gümrük sınırı düştü mouse 500 lira oldu dolar 8i gördü indi falan filan. Şimdi ben bu vakte kadar sol tıka çok yaslanmayan oyunlarla idare ettim üşengeçliğimden ve tırt bir şey almak zorunda oluşum yüzünden inatlaşmamdan. Neyse, kolay yoldan bir 50 lira geçti elime, mouse alayım dedim.

Arkaplan hikayesi böyle arkadaşlar :D Ben basit uzun süre dayanabilen güvenilir bir mousela uzun yıllar her şeyi gayet şikayetsiz oynayabiliyorum o yüzden microsoft basiclere bakayım dedim ve 200 civarı olmuş bu mouselar. Eskiden gayet makul fiyatlara satılırlardı. Ondan sonra amazon.com.tr'den 50 civarı mouselara baktım. Geneli trust ve everest ürünü. Bu tarz ürünleri çok gömüyorlar ama benim klavyem frisby ve ben düşük bütçe ama fonksiyon sunan ve çabuk bozulmayan aletlere gayet tavım. O yüzden bunlar tamam ama hangisi en iyisi olur bilemedim çünkü hiç dpi ayarı olan bir mouse kullanmadım. Fikirlerinizi almak istedim.

Everest SM-G20 4800 dpi 49-52 TL

Everest SM-770 3200 dpi 40 TL

Everest SGM-X77 2400 dpi 45 TL - Bu mouse'un şekli biraz garip o yüzden riskli olabilir almak.

Everest XGM-X7 1600 dpi (En çok satan) 53 TL

Trust GXT-101 Gav 4800 dpi 38 TL - Bu mouse minimal ve güzel duruyor ama yine tasarımı yüzünden rahatsız edebilir gibi, riskli.

Son olarak

Everest SM-790 3200 dpi Bu farenin ışıklandırması berbat duruyor ama ışıksız tasarımı hoş gibi, eğer biliyorsanız, eli rahatsız etmez diyorsanız iyi görünüyor.

Dediğim gibi mouse'tan anlamıyorum, fiyatı biraz yükseltip şunu alırsan çok daha iyi olur gibi önerilerinizi de bekliyorum. İyi günler.

• Motospedd v30 ya da v40 alabilirsin ortalama 100tl gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.