Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.369
Cevap
30
Favori
840.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmuhsin

quote:

Orijinalden alıntı: mgemici

ee yani karışıkta o yüzden bulamadım

ilk mesajda yazının en altındaki linke tıklayınca yine aynı sayfa açılıyor ama resimler arasında kaybolurken birden mediafire linki gördüm sanırım indirme linki o ama biraz daha görünür olsa sizcede daha uygun olmaz mıydı?

Daha indirmedim ama bu orjinal V60.0.003 red üzerinemiport edilmiştir?

İlk sayfada şöyle bir açıklama var. Dikkatinizi çekmemiş veya gözünüzden kaçmış olabilir.

"Modlar

- C6V41 yazılımı 5800'ın V60.0.003 sürümüne port edildi."

Hani konu cok karisik ya arkadas gormemistir baslikta buyuk harflerle V60 yaziyor onu da gormemistir konuda onlarca yerde kalin ve renli harflerle V60 yaziyor onu da gormemistir cunku cok karisik konu. Ne yapayim ben konu hazirlamayi beceremiyorum ben bu konuya gunlerimi aylarimi ve 1.5 yilimi verdim ama olmamis demek.

Neyse alınganlık yapma kardeşim
    sen onu boşverde bunu yeni yükledim yalnız mesaj yazarken şu küçük qwerty klavye varya o bunda çıkmıyor acaba ekleme imkanımız var mı?
    birde bu adı kısayol çubuğu muydu neydi xpress music yazan yere tıklayınca çıkan menü oradaki programları nasıl özelleştirebilirim?
    birde maps güncelle diyorum ama olmuyor sebebi nedir?
    Tel yazılım versiyonunu ileride çıkacak versiyonlar için güncelleme yapıyor mu?

• 5800 ı müzik açısından iyi diye almıştım ama kulaklıkta samsung u800 ün kulaklıktan çıkan ses daha iyi gibime geliyor onda orjinal kulaklığı çok iyi gibi
    5800 ın kulaklığa verdiği ses sanki daha az archos mp3 çalarım var 5800 ın son sesi ancak onun % 60 ses te verdiği kadar ses verebiliyor
    ve archos bariz olarak daha iyi ses çıkışına sahip gibime geldi
    5800 kullanıp ses çıkışından memnun olmayan başkalarıda var mı?
    bir de 5800 a wh 701 almayı düşünüyorum onun ses kalitesi nasıl?
  • Allah aşkına be Nomad kardeşim bu kadar yazı yazmana ne gerek var tek tek onca yazının arasında dolaştım fw yi yüklemek için ama gereken dosyaların download linklerini bir türlü bulamadım Konunun neresine tıkıştırdın download linklerini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyoaktif

Allah aşkına be Nomad kardeşim bu kadar yazı yazmana ne gerek var tek tek onca yazının arasında dolaştım fw yi yüklemek için ama gereken dosyaların download linklerini bir türlü bulamadım Konunun neresine tıkıştırdın download linklerini?

Bu mesajın 6 ve 10 üstündeki mesajları okuyun ve sonra tekrar ilk sayfayı okuyun. Öküz gibi puntoyla rengarenk yazılmış ve de resimle desteklenmiş indirme linkini yine göremediyseniz bir göz doktoruna görünün.

Bu kadar yazı yazmama rağmen bile birşeyi beceremiyor insanlar, yanlış kuruyor, kuramıyor, hatalar yaşıyor, sonra da bu CFW bozuk diyorlar, ben günlerimi, aylarımı harcayıp herşeyi anlatan en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendireyim diye uğraşıp bu konuyu hazırlayım sonra da birileri çıkıp gelsin desin ki, ne gerek var bu kadar yazıya. Zalimsin dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 7 Mayıs 2012; 19:11:25 >

• quote:

Allah aşkına be Nomad kardeşim bu kadar yazı yazmana ne gerek var tek tek onca yazının arasında dolaştım fw yi yüklemek için ama gereken dosyaların download linklerini bir türlü bulamadım Konunun neresine tıkıştırdın download linklerini?

Öyle deme küsüyor sonra alınganlık yapıyor bak.
    bende dedim bana laf sokmaya bile kalkıştı
    kızdırıp küstürmeyelim arkadışımızı emeğine sağlık
    linkte ilk mesajındaki küçük bir resim var ona tıklaman lazım.
  • quote:

quote:

Bu mesajın 6 ve 10 üstündeki mesajları okuyun ve sonra tekrar ilk sayfayı okuyun. Öküz gibi puntoyla rengarenk yazılmış ve de resimle desteklenmiş indirme linkini yine göremediyseniz bir göz doktoruna görünün.

Bu kadar yazı yazmama rağmen bile birşeyi beceremiyor insanlar, yanlış kuruyor, kuramıyor, hatalar yaşıyor, sonra da bu CFW bozuk diyorlar, ben günlerimi, aylarımı harcayıp herşeyi anlatan en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendireyim diye uğraşıp bu konuyu hazırlayım sonra da birileri çıkıp gelsin desin ki, ne gerek var bu kadar yazıya. Zalimsin dünya.

zalim olan dünya değil be kardeş insanlar maalwesef
    yukarıda sormuştum bir daha yzma gereği duyuyorum

cevap verirsen sevinirim vermezsen canın sağolsun ne yapalım.

bunu yeni yükledim yalnız mesaj yazarken şu küçük qwerty klavye varya o bunda çıkmıyor acaba ekleme imkanımız var mı?
    birde bu adı kısayol çubuğu muydu neydi xpress music yazan yere tıklayınca çıkan menü oradaki programları nasıl özelleştirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgemici

quote:

quote:

zalim olan dünya değil be kardeş insanlar maalwesef
    yukarıda sormuştum bir daha yzma gereği duyuyorum

cevap verirsen sevinirim vermezsen canın sağolsun ne yapalım.

bunu yeni yükledim yalnız mesaj yazarken şu küçük qwerty klavye varya o bunda çıkmıyor acaba ekleme imkanımız var mı?

küçük qwerty sorunsuzca eklenemiyordu sanırım. işin doğrusunu nomadcry bilir
    kısayol çubuğundaki linkleri değiştirmek için cfw de bir fonksiyon yok. olursa eğer kodu değiştirmeniz lazım internette bununla ilgili çalışmalar vardır bi araştırın.
    maps güncelleniyor ben ilk kurduğumda bikaç denemeyle güncellemiştim. nasıl yaptığımı net şekilde hatırlamıyorum. biraz kurcalayın (hem garmin kurun daha güzel)
    bu yazılım orjinal yazılım temeline kurulmuş bir c6 yazılımı. nokia kaynaklı güncellemeler orjinal yazılım üzerine kurulur. yeni versiyon çıkarsa (ben çıkacağını sanmıyorum) bu yazılımı telefondan girilen internet üzerinden yükseltmeye kalkışırsanız kurulamayabilir.

• quote:

quote:

Kardeş sen de kocaman bir yazıyla beraber bir link daha koy oraya. mesela şöyle
    {DİKKAT
    LİNKİ GÖREMEYENLER İÇİNDİR
    LİNK BURADA!!!

Dipnot: Görebilenler diğer linkten indirsin! }

gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 8 Mayıs 2012; 10:11:53 >

• bu müzik çalarda sorun var cfw yi 2 aydır kullanıyorum 3 defa flashladım bu sürede, ama müzik çalar hala sorunlu. Genel: sistem hatası, ses çalınamadı hataları veriyor, kütüphaneyi yeniliyorum buseferde tıkladığım müziğe tepki vermiyor. Çözümü varmı ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bak güzel kardeşim önce üslubuna dikkat et. Güzel bi çalışma yapıp bunu bize sunmuşsun ve konunuda uzun bi zamandır büyük bir titizlikle ile takip ediyorsun biliyorum; çok güzel, teşekkürler. Ama konuyu övücem, biraz daha bilgi vericem, onu ekliycem, bunu ekliycem diye diye arap saçına çevirmişsin ve o "öküz gibi" dediğin linkide bu karışıklık içinde fark bile etmedim. Bu CFW en hızlı, en stabil CFW ellerine sağlık. Konun çok ayrıntılı, çok uğraşmıssın emeğine sağlık süpersin lakin yardımcı olmaya çalıştığını da biliyorum ama şu konuyu biraz daha sade bir hale getirirsen bu tür sorunlar ilede karşılaşmassın.

• quote:

quote:

quote:

Bak güzel kardeşim önce üslubuna dikkat et. Güzel bi çalışma yapıp bunu bize sunmuşsun ve konunuda uzun bi zamandır büyük bir titizlikle ile takip ediyorsun biliyorum; çok güzel, teşekkürler. Ama konuyu övücem, biraz daha bilgi vericem, onu ekliycem, bunu ekliycem diye diye arap saçına çevirmişsin ve o "öküz gibi" dediğin linkide bu karışıklık içinde fark bile etmedim. Bu CFW en hızlı, en stabil CFW ellerine sağlık. Konun çok ayrıntılı, çok uğraşmıssın emeğine sağlık süpersin lakin yardımcı olmaya çalıştığını da biliyorum ama şu konuyu biraz daha sade bir hale getirirsen bu tür sorunlar ilede karşılaşmassın.

Linki bulamamanız sayfaya üstün körü bakmanızdan kaynaklanıyordur büyük ihtimal. mouse un scroll tekerleğini 4-5 kez çevirseniz link geliyor zaten ekrana. nomad önce temel SSleri koymuş 4-5 tane sonra linkleri koymuş. linklere de başlık yazmış sunrise dosyaları diye. tamam, anasayfanın bir revizyondan geçmesi gerek ama linkleri buldurmayacak kadar da karışık değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo_17

quote:

quote:

quote:

Linki bulamamanız sayfaya üstün körü bakmanızdan kaynaklanıyordur büyük ihtimal. mouse un scroll tekerleğini 4-5 kez çevirseniz link geliyor zaten ekrana. nomad önce temel SSleri koymuş 4-5 tane sonra linkleri koymuş. linklere de başlık yazmış sunrise dosyaları diye. tamam, anasayfanın bir revizyondan geçmesi gerek ama linkleri buldurmayacak kadar da karışık değil.

İnsanların işine karışıp, avukatlığını yapma hakkını kim verdi sana? Ben zaten sorunu güzel bir dille anlattım, bırak şahsına ithaf ettiğim insan cevap versin. Dingonun ahırı değil burası öyle her önüne gelen haddi olmadığı halde başka birine ithafen mühalefet olabilsin! Bana akıl verecek akla sahip olsan bile ki onuda sanmıyorum, üsluba sahip olmadığın belli. Terbiyesizliğin lüzumu yok.

• @radyoaktif midir nedir..

yazdığımdan sen ne anladın bilmiyorum ama maksadım burada boş bir şeyden gereksiz bir tartışmanın alevlenmemesiydi. sadece abartılacak kadar karışık olmadığını söyledim.

1- burada bugüne kadar bir çok soruya cevap verdim, soru ne kadar basit olursa olsun "bu kadarda basit soru sorulurmu" diye söylendim ama yinede cevabı neyse yazdım. hele ki kimsenin aklının kapasitesi hakkında yorum yapmadım yapmam. kendinden akıllı olmadığımı yada akıllı olmadığımı düşünebilirsin bu senin fikrindir ama burada milletin önünde lanse etmen senin terbiyesizliğinin alametidir diyeyim de terbiyesiz demiş olmayayım. Büyüklük bizde kalsın!!!

2-ayrıca tepkinden sayfaya üstün körü bakmadığını, gayet dikkatlice baktığını düşünmeye başladım, seni tanımıyorum ama bir anlık akıllı biri olduğunu varsayaraktan, bir mesajdan benim akıl kapasitemi ölçecek yeteneğe sahip aklınla ana sayfada kabak gibi duran linki yerini tespit edememişsin bu da bir çelişki!!

3-aklın hakkında bir fikrim yok ama bu mesaja laf düellosu yapıcam diye karşılık verip de temeli kafaya takmaya değmez basit bir sorundan gelen bu diyalogları sürdürmeye niyetliysen hakkında çıkaracağım ilk fikir olarak basit biri olduğunu düşünmeye başlayacağım. ayrıca cevap da vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 9 Mayıs 2012; 19:52:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metinn27

bu müzik çalarda sorun var cfw yi 2 aydır kullanıyorum 3 defa flashladım bu sürede, ama müzik çalar hala sorunlu. Genel: sistem hatası, ses çalınamadı hataları veriyor, kütüphaneyi yeniliyorum buseferde tıkladığım müziğe tepki vermiyor. Çözümü varmı ???

Kardeş telefonu ilk kurduğunda müzik çaları falan güncelledinmi? sebep bu olabilir.
    ilk kurulumdan sonra nokia internet radyodan başka birşey güncellememen gerekiyor. yoksa telefonda stabilite diye birşey kalmaz. bir de eğer qt tabanlı program kullanıyorsan ovi store dan puppy talk programını arattır. o programla beraber QT yüklenecektir telefonuna. eğer QT yi bilmiyorsan ve ihtiyacın yoksa yüklemene de gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo_17 -- 9 Mayıs 2012; 18:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo_17

@radyoaktif midir nedir..

yazdığımdan sen ne anladın bilmiyorum ama maksadım burada boş bir şeyden gereksiz bir tartışmanın alevlenmemesiydi. sadece abartılacak kadar karışık olmadığını söyledim.

1- burada bugüne kadar bir çok soruya cevap verdim, soru ne kadar basit olursa olsun "bu kadarda basit soru sorulurmu" diye söylendim ama yinede cevabı neyse yazdım. hele ki kimsenin aklının kapasitesi hakkında yorum yapmadım yapmam. kendinden akıllı olmadığımı yada akıllı olmadığımı düşünebilirsin bu senin fikrindir ama burada milletin önünde lanse etmen senin terbiyesizliğinin alametidir diyeyim de terbiyesiz demiş olmayayım. Büyüklük bizde kalsın!!!

2-ayrıca tepkinden sayfaya üstün körü bakmadığını, gayet dikkatlice baktığını düşünmeye başladım, seni tanımıyorum ama bir anlık akıllı biri olduğunu varsayaraktan, bir mesajdan benim akıl kapasitemi ölçecek yeteneğe sahip aklınla ana sayfada kabak gibi duran linki yerini tespit edememişsin bu da bir çelişki!!

3-aklın hakkında bir fikrim yok ama bu mesaja laf düellosu yapıcam diye karşılık verip de temeli kafaya takmaya değmez basit bir sorundan gelen bu diyalogları sürdürmeye niyetliysen hakkında çıkaracağım ilk fikir olarak basit biri olduğunu düşünmeye başlayacağım. ayrıca cevap da vermem.

@apollo_17

Boş konuşma, polemiğe çekme, laf ebeliği yapma. Sen sitemimin neden kaynaklandığını daha iyi biliyorsun. Bir anlık değil, daima akıllı sensin, kralsın, osun busun hey Allah'ım. Hadi kardeş hadi bak işine.

• Telefonumu orjinal haline geri döndermek istiyorum fakat nasıl yapabilirim bilmiyorum,yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harmonical

Telefonumu orjinal haline geri döndermek istiyorum fakat nasıl yapabilirim bilmiyorum,yardım edebilir misiniz?

bende onu istiyorum linkler ölmüş orjinal cw lerin.umarım biri yardımcı olur...
  • telefona bu uygulamalr hakkında hiç bişey yüklememiş birisi olarak ilk başta sıfırdan yapılması gerekenler telefona format atmadan yani artık nereden başlanması gerekiyor nereye kadar sonu varsa nerde bitiyorsa bi mesajda ilk başta yapılması gereken işlemler diye yazılsa mükemmel olur.ben şimdi yeni girdim gördüm konuyu nerden başlayacağım ilk başta neleri yapacagımı bilşmiyorum.ilk sayfayı okudum baya bi sürdü okumam ama işte yinede biri yol gösterse telefonun terimlerinden konuşulmuş genelde bu terimleri bilmeyenler için bu terimler bizlere zorluk çıkarabiliyor.
    ben JAF_Setup_1.98.62___OMG_JAF_PKEY_EMULATOR_v5 ve Sunrise UP RTL 3D 3X4 by NomadCRY uygulamasını indirdim. ardından JAF_Setup_1.98.62___OMG_JAF_PKEY_EMULATOR_v5 uygulamasını pc ye kuruyoruz sanırım. ama işte telefona format olayları falan varmış sanırım önce telefonnumaraları vs. onlar nasıl olucak format atılırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: graytek

selamlar.. bundan önceki çoğu sunrise versiyonunu kurdum.. gayet problemsiz kullandım.. ancak bu 02.02.2012 de yüklenen versiyonla ilgili bi problem var. telefon kilidi sürekli olarak devreye giriyor. açtıktan yaklaşık 5 dk içinde.. enteresan olan default hali yan "12345" i kabul etmemesi.. pili çıkarmaktan başka çarem kalmıyor.. teli kullanamıyorum.. defalarca flashladım ama bi türlü çözemedim.. ne önerirsiniz..
    teşekkürler..

ya arkadaslar..en basindan beridir bu konuyu takip ederim (1,5 yıldır),bisey dikkatimi cekiyor..ne kadar kaale alınmıcak, gereksiz laf varsa cevap veriyorsunuz,sinirlerinizi bozuyorsunuz,canınızı sıkıyorsunuz; ciddi bisey soruldugunda da görmezden geliyorsunuz..
    konu iyice tv deki kadın programlarına döndü.. Ne desem boş..

Ha şimdi buna cevap gelir artik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graytek -- 10 Mayıs 2012; 19:01:00 >

• quote:

quote:

selamlar.. bundan önceki çoğu sunrise versiyonunu kurdum.. gayet problemsiz kullandım.. ancak bu 02.02.2012 de yüklenen versiyonla ilgili bi problem var. telefon kilidi sürekli olarak devreye giriyor. açtıktan yaklaşık 5 dk içinde.. enteresan olan default hali yan "12345" i kabul etmemesi.. pili çıkarmaktan başka çarem kalmıyor.. teli kullanamıyorum.. defalarca flashladım ama bi türlü çözemedim.. ne önerirsiniz..
    teşekkürler..

ya arkadaslar..en basindan beridir bu konuyu takip ederim (1,5 yıldır),bisey dikkatimi cekiyor..ne kadar kaale alınmıcak, gereksiz laf varsa cevap veriyorsunuz,sinirlerinizi bozuyorsunuz,canınızı sıkıyorsunuz; ciddi bisey soruldugunda da görmezden geliyorsunuz..
    konu iyice tv deki kadın programlarına döndü.. Ne desem boş..

Ha şimdi buna cevap gelir artik..

Canimi sikan yok ama acikcasi istemeseniz de canimi sikiyorsunuz. Sorunuza cevap verilmediyse ya cevaplanmistir ya CFW de boyle bir sorun yoktur ya da cozumunu bilmiyorumdur. Gereksiz laflara cevap vermek durumundayiz ki insanlar yanli bilgilenmesin ama bir suredir gereksiz laflara cevap vermiyorum hatta uzun bir suredir ama bu sayfadaki bazi arkadaslarin aptiklari siniralri zorluyor ve mecburen cevap vermek zorunda kaliyoruz.

Ote yandan ben bir bucuk yildir bu konudaki her turlu soruyu cevapladim. ( Yukaridaki uc durumdan birini icermiyorsa ) Cevaplamadigim tek bir soru olmadi. Konuyu iyi takip edememissiniz anlasilan.

Ve sorunun CFW ile ilgisi yok.

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.