Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.369
Cevap
30
Favori
840.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emin üstad dün akşam notlar olan son cfw yü yükledim hakikaten hiç bir sorun göremedim müthiş olmuş eline koluna sağlık helal valla .
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: atakanasd123

belle iconlarının ortada olmasını nasıl kaldırabiliriz acaba bi de qt yi önceki sürümdeki gibi kuruyoruz değil mi

Belle ikonlarının ortada olması derken ?
    QT aynı şu şekil EMin abi yazmış zaten .
    Yapılacaklar.

- Rompatcher a girip yamaları açın.
    - Autoınstaller ı açıp programları yükleyin.
    - Rompatcher a girip Install server yamasını kapatın.
    - Ovi mağazaya girip QT içeren birşey kurun. Örnek Puppy Talk. Böylece Qt kurulacak. ( Bu adım şart değildir. Hele hele qt nin ne olduğunu bilmiyorsanız atlayın geçin. )
    - Qt kurduktan sonra tekrar Rompatcher açın Install Server yamasını tekrar açın tüm yamaları otomatik başlatmaya ekleyin ve kapatmayın.

ya önceki sürümde köşelerdeydi ya onu diyorum köşedeyken çok daha güzel duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: ens61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ens61

Hocam moonlightta bulamadım. mümkünse program adını verebilir misiniz? Bi sorum daha olacak. Boot ekranlarını nasıl değiştirebilirim. İlk sayfada vermişssin ama rofs2 de öyle bi klasör yok. Teşekkürler.

Hocam rofs2 ile işiniz yok hafıza kartı diyor orada dikkatli okuyun.

Tamam hocam buldum sağol. İkinci mesaja bakmıştım. Fontu değiştirip flashlasak yine simgler bozulur mu ?

Bozulur

şu programın adını verirseniz çok iyi olur ya da belle navibarın nasıl yapıldığını anlatacaktınız bi ara onu da eklerseniz sevinirim gerekirse saatlerce uğraşırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanasd123 -- 25 Ocak 2012; 15:00:19 >

• Son sürümde rom patcherde 3 tane yama çıktı yav :) bi öncekinde 4 tane idi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fl0ral

yani tercihler bölümündeki ses klipleri bölümü hep boş kalacak oranın hiç mantığı yok mu

mesela alarm zil sesi seçerken tüm sesler bi anda çıkıo orda bi sorun yok ama tercihlerde seçmek için illa hafıza kartına atmam gerekiyor

yani telefona atınca zil sesini hiç bir şekilde bulamıyorum gömerek mi çözülür sadece

Hocam siz de hafıza kartına atın işte. Neden bu kadar kasıyorsunuz anlamadım.

hafıza kartına atınca müzik player da çıkıyo o yüzden kasıyorum :)
    müzik player da sadece music klasörünün içindekileri görmesini istiyorum

ya da attığım zil seslerinin müzik çalarda görünmemesini istiyorum o yüzden bu kadar kastım görünmemesi için ne yapmam lazım?

• ellerine sağlık emin abi
  • Hocam tüm yazan şeyleri yaptım ama Hafıza kartında oluşması gereken dosyalar oluşmuyor acaba neden ?
  • quote:

quote:

quote:

belle iconlarının ortada olmasını nasıl kaldırabiliriz acaba bi de qt yi önceki sürümdeki gibi kuruyoruz değil mi

Yapılacaklar.

- Ovi mağazaya girip QT içeren birşey kurun. Örnek Puppy Talk. Böylece Qt kurulacak. ( Bu adım şart değildir. Hele hele qt nin ne olduğunu bilmiyorsanız atlayın geçin. )
    - Qt kurduktan sonra tekrar Rompatcher açın Install Server yamasını tekrar açın tüm yamaları otomatik başlatmaya ekleyin ve kapatmayın.

ya önceki sürümde köşelerdeydi ya onu diyorum köşedeyken çok daha güzel duruyor.

Artık istek mesajlarınıza cevap vermeyeceğim. Eski sürümde yanlara yaslıydılar ve birçok kişi ortalıyken daha güzel gözüküyor dedi. Ben de ikonları ortaladım bu sefer de siz gelmiş yaslayalım diyorsunuz. Herkesin her istediği olmaz takdir edersiniz ki. Çoğunluğun istediği, özellikle yapımcının yani benin istediği şey olur. Herkesin istediğini yapmamız imkansız. Abartmayın artık.

Ama eğer rofs2 düzenlemeyi biliyorsanız ben size gerekli dosyayı veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 25 Ocak 2012; 17:25:53 >

• quote:

Son sürümde rom patcherde 3 tane yama çıktı yav :) bi öncekinde 4 tane idi.

Yani?

• Hocam bende hafıza kartına hiç birşey gelmiyor ne ROMPatcherda yama gözüküyor nede Autoinstaller dosyaları hafıza kartına hiçbirşey gelmiyor ne yapmam lazım?
  • kimse bu konuda sallamıyo beni yaa.

arkadaşlar eski haline yani nokia yazılımına nasıl dönebilirim yardım edecek yok mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemort19

kimse bu konuda sallamıyo beni yaa.

arkadaşlar eski haline yani nokia yazılımına nasıl dönebilirim yardım edecek yok mu.

Navifirmden orjinal dosyaları(cor uda vs..) indir. sonra onları kullanarak jaf at olur.

Emin hocam hafıza kartı şifreli olduğu için jaf attıktan sonra hafıza kartında dosyalar oluşmuyor olabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yapılacaklar.

Artık istek mesajlarınıza cevap vermeyeceğim. Eski sürümde yanlara yaslıydılar ve birçok kişi ortalıyken daha güzel gözüküyor dedi. Ben de ikonları ortaladım bu sefer de siz gelmiş yaslayalım diyorsunuz. Herkesin her istediği olmaz takdir edersiniz ki. Çoğunluğun istediği, özellikle yapımcının yani benin istediği şey olur. Herkesin istediğini yapmamız imkansız. Abartmayın artık.

Ama eğer rofs2 düzenlemeyi biliyorsanız ben size gerekli dosyayı veririm.

tam üzerine bastın ben de o dosyayı istiyorum zaten bi de belle iconları fonta nasıl ekleniyo paylaşsan da forum olarak istifade etsek

• quote:

orjinal fw indirip onu flashlaman lazım

• Gerçekten mükemmel olmuş emeğinize sağlık.. Telefon kullanılabilir bi hale gelmiş...

Bir sorum olacak tuşları kilitlerken ki (veya açarken tam hatırlamıyorum) titreşim kapatılmış onu açmanın bir yolu var mı acaba?
  • quote:

quote:

peki onu nerden indirebilirim ??
  • levent hocam senin moonlight da galeride sadece resimleri göstermek için ne yapmamız gerekiyor? Sunrise rofstan çıkan 200009FE.txt adlı dosyayı telefonda c:\private\ altına attığımda biraz düzenlenmiş olarak videoları ve background imajları göstermemişti ama şimdi ne denesem olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

peki onu nerden indirebilirim ??

http://forum.donanimhaber.com/m_41997887/mpage_1/tm.htm

• Yine mi Levent vakası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurQ7 -- 25 Ocak 2012; 18:46:15 >
  • CFW bir önceki sürümüne göre çok daha güzel olmuş ve döndürme efekti çok hoşuma gitti.
    Menüdeki geçiş efektleri bazen çalışıyo bazen çalışmıyo sanırım bu telefonun işlem kapasitesiyle ilgili birşey.
    Ana ekrandaki menü tuşuna basılı tutununca açılan ses komutları devre dışı bırakılabilir. Çünkü telefon çok kastığı zaman menü tuşuna basıp çekseniz bile takılı kalıyor ve ses komutlarını açıyor.
    Ayrıca karttaki images klasörü içindeki "Zilsesleri" adlı klasörün ne olduğunu ve ne işe yaradığını hala çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.