Şimdi Ara

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
33
Favori
52.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax50

Merhaba, 600 TL'dir.

Tekrar merhaba hocam, İstanbul'da 1100 tl çektiler kdv hariç. Bu fark normal mi?

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    İstanbul fiyatları yüksek hocam piyasa farklı orada. Birçok müşterimiz İstanbul'dan gelip uygulama yaptırıyor. Ankarada ortalama 900 TL civarında.
  • Audi a5 android multimedya

• Merhaba hocam,

Benim araçta Cosmos film mevcut. Kalitesi nasıldır? Söktürüp yeni taktırmalı mı, gittiği kadar gitmeli mi, fikrinizi almak isterim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ata359 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, film hakkında bilgim yok maalesef.
  • Global cam filminde stoklar yenilenmiştir. Tüm tonlarda Global 5 yıl garantili filmimiz 299 TL kampanya fiyatıyla uygulanmaktadır.
  • Audi A6 android multimedya ekran

• Hyundai Tucson 2021 android smartbox

• Burada kampanya kapsamında aracımın camlarına film çektirdim. Yaptıkları işin arkasında dursalar da ne yazık ki işçilikleri zayıf. Hatalı işçiliklerde ürünü yeniliyorlar ancak zaman kaybına neden oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cam filminde aracın özellikleri çok önemli. Bazı araçlarda sıfır hatayla uygulama yapılırken bazılarında sorunlar yaşanıyor. Bunun en temel nedeni aracın kapı döşemelerini ve fitillerinin sökülmemesi. Profesyonel film uygulamasında döşeme ve fitller sökülerek tüm cam yüzeyi filmle kaplanır. Ülkemizdeki anlayış nedeniyle filmin uçlarını sert fitillerin arasına sokarak filmi yapıştırmak zorunda kalıyoruz. Bazı araçlarda fitiller çok sert ve cam kavisli bu yüzden uygulama hatasız olmuyor. Kesinlikle bu araçlarda kapı döşemesi sökmeden ben hatasız uygulama yaparım diyen bir yer bulamazsınız. Cam filminde garanti zaten bu uygulama hataları için veriliyor. Hatasız bir cam filmi zaten bozulmaz garantilik bir durum oluşmaz. Örneğin LLumar bayiler arası garantiyi uygulama hataları için veriyor.

Film içinde toz pislik kalıyorsa bu durum zayıf işçilik göstergesidir cam iyi temizlenmemiştir.

Dönüşünüz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Merhaba,
    Cam filminde aracın özellikleri çok önemli. Bazı araçlarda sıfır hatayla uygulama yapılırken bazılarında sorunlar yaşanıyor. Bunun en temel nedeni aracın kapı döşemelerini ve fitillerinin sökülmemesi. Profesyonel film uygulamasında döşeme ve fitller sökülerek tüm cam yüzeyi filmle kaplanır. Ülkemizdeki anlayış nedeniyle filmin uçlarını sert fitillerin arasına sokarak filmi yapıştırmak zorunda kalıyoruz. Bazı araçlarda fitiller çok sert ve cam kavisli bu yüzden uygulama hatasız olmuyor. Kesinlikle bu araçlarda kapı döşemesi sökmeden ben hatasız uygulama yaparım diyen bir yer bulamazsınız. Cam filminde garanti zaten bu uygulama hataları için veriliyor. Hatasız bir cam filmi zaten bozulmaz garantilik bir durum oluşmaz. Örneğin LLumar bayiler arası garantiyi uygulama hataları için veriyor.

Film içinde toz pislik kalıyorsa bu durum zayıf işçilik göstergesidir cam iyi temizlenmemiştir.

Dönüşünüz için teşekkürler.

Maalesef toz, pislik var. Randevulu gelmemize rağmen bu tarz sorunların meydana gelmesi can sıkıcı. Önceki mesajımda da yazdığım gibi yaptığınız işin arkasında durmanız güzel ancak vakit kaybı oluyor.

• @madmax50 hocam merhaba,
    2016 honda crv aracın arka camları ve bagaj camı orijinal renkli. Fakat uv korumasını bilemiyorum.

Ben;
    Ön iki kapının camları,
    Ön cam (şeffaf)
    Panoramik tavan camı
    İçin film çektirme niyetindeyim.
    Amacım hem güneş girmesini engellemek, hem de ısı oluşumunu azaltmak.

Bu bağlamda;
    1- Arka camlar için ekstra filme gerek yok diye düşünüyorum. Katılır mısınız?
    2- Ön cam (şeffaf), ön iki cam ve tavan camı için hangi ürünleri önerirsiniz ve fiyatlarınız ne olur?

• Merhaba, 7cam için fiyat verir misiniz? Araç camları üzerinde eski filmler kalmış renkleri şeffaf olmuş, bunlarında sökülmesi gerekli.
    Ayrıca güneş yanıkları için tavan ve kaputa kaplama yapsak nasıl olur? Kullanım süresi nedir?

• frekans06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arka camlara film tercih meselesi biraz daha koyu olsun isterseniz yapılabilir. Ön 2 cama Global Ceramic serisi tavsiye ederim. En açık tonda yüksek ısı koruması mevcut.
    2 cam 200 TL
    Ön cam şeffaf LLumar AIR80 850 TL
    Cam tavan Global Ceramic 350 TL şeklinde uygulama yapabiliriz.

Detaylı bilgi ve randevu için 0312 251 22 51 arayabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 7 cam Global 400 TL, Global ceramic 700 TL, 3M FX 700 TL fiyatlarla uygulama yapabiliriz. Filmler kolay sökülürce ücret almıyoruz ama kalıntı bırakırsa işçiliğe göre 75-150 TL arası ücret alıyoruz. Güneş yanıklarını incelersek net olarak ürün tavsiyesinde bulunuruz. Müsait bir zamanınızda bekleriz efendim.
  • Peugeot 3008 android multimedya ekran

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ediyorum.
    Peki komple global düşünsek, ön cam için de globalin şeffaf modeli var mı?

• frekans06 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ön camda Global şeffaf yok. Japon Amateras Ceramic AIR serisi mevcut 800 TL'ye.
  • Porsche 911 turbo android multimedya ekran

• Audi A4 android multimedya teyp

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.