Şimdi Ara

5 Dk Bilgisayarı Kardesime Bırakmam Neye Mal oldu!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: çağlayan7

quote:

Orjinalden alıntı: :::Kobe:::

quote:

kobe harbi sen hala oly de misin.benim bırakalı 1 sene oldu nerdeyse.çok kafa adamdın.severdim seni.istersen bi ara item yardımında bulunurum.hala duruyosa (şifremi kuzenime vermiştim de =) raptor shell set falan vardı.onları veririrm.bu arada benim nick : "psychoKiller__"

Eet hala olydeyim ya ko u bıraktım sayılır zaten artık eskisi gibi sarmıyor...

abi eski tayfada kalmadı artık
    :terapi
    splash_priest
    corel
    superwarrior
    vs vs vs ...

Ben oyuna sırf ortam iyi diye giriyodum.sohbet muhabbet oluyo diye.sonra splash charı sattı.terapi hacklendi.corel bıraktı.sonunda bende oyundan sıkıldım.nadir oalrak girmeye başladım.ve sonraa dupee Koxp ve hatta bi ara adamlar char kopyaladı yaw :S..

bu arada senin de bana yardımlarını hiç unutmam yaw.Sağolasın..

Ne demek ya herkez yapar bnm yaptıgımıSen bi ara bırakmıstın galiba ama hiç msn ye girmiosun :S

• quote:

quote:

quote:

quote:

kobe harbi sen hala oly de misin.benim bırakalı 1 sene oldu nerdeyse.çok kafa adamdın.severdim seni.istersen bi ara item yardımında bulunurum.hala duruyosa (şifremi kuzenime vermiştim de =) raptor shell set falan vardı.onları veririrm.bu arada benim nick : "psychoKiller__"

splash_priest
    corel
    superwarrior
    vs vs vs ...

Ben oyuna sırf ortam iyi diye giriyodum.sohbet muhabbet oluyo diye.sonra splash charı sattı.terapi hacklendi.corel bıraktı.sonunda bende oyundan sıkıldım.nadir oalrak girmeye başladım.ve sonraa dupee Koxp ve hatta bi ara adamlar char kopyaladı yaw :S..

Ne demek ya herkez yapar bnm yaptıgımıSen bi ara bırakmıstın galiba ama hiç msn ye girmiosun :S

Yaw msnde kendimi kaptırıyorum.kendim çapımda asp php falan deniyorum.o çok zamanımı alıyo zaten.bi de msne girersem iyice biterim hadi ben yatıyom . eğer benim charı oyunda görürsen item falan iste ben kuzenime soylerım.

SEVGİLERLE

80 yolunda başarılar ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

splash_priest
    corel
    superwarrior
    vs vs vs ...

Yaw msnde kendimi kaptırıyorum.kendim çapımda asp php falan deniyorum.o çok zamanımı alıyo zaten.bi de msne girersem iyice biterim hadi ben yatıyom . eğer benim charı oyunda görürsen item falan iste ben kuzenime soylerım.

SEVGİLERLE

80 yolunda başarılar ...

Salla İtemi yaSen msnmi kaydet ara sıra konusuruz k0bbe@hotmail.com

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: samican

quote:

Orjinalden alıntı: milyoner

ahhh ahhh keşke benimde kardeşim olsa Bu arada İnş kardeşine kızmamışındır nede olsa oyun bu

benimde olsageçmiş olsunda bence bahane ile oyunu bırak bari kurtulmuş olursun

Bırakıcam zaten suan elımdeki itemleri satıcam herseyi +7 rebirtsiz shard alıcam ne kadar param yeterse 2 3 tanede trina alıcam oyunu böle bitiricem

hepböle zamanda basılan upgradeler daha şanslı olmuştur benim için böle bırakacam diipte +8 yapmışlıgımvar

• TRADE atıp ,bozmalar göz yanıltmak içindir aniden karar verdirip itemı kabul ettirmek için.
    Biraz daha dikkat bidahikine, Chara gelmemış mala gelmış sağlık olsun.
  • quote:

Saat 2 de bi wc e giittim oyundaydım ve kardesıme bıraktım bilgisayarı Ctrl V yaptırıyodum item sattım için :S:S Dedi abi pm war söle dedim geldi yanıma adam amulet of dexe +7 shard +7 roque shel pauldron werıo dedi bnde tmm al dedim..Kardesim bakmıs +7 shard pauldron roque shel koymus ok demiş adam bozmus tradeyi bu sefer sadece shele bakmıs ve +7 shard yerıne +1 almıs Rebirt yazıomus o yüzden almıs

Server oly!!!

Adamın pm sini werıcem ve takas yaparkn ltfen dikkat edin bu adama!!!

pEhlyOne1
    Olydeki herkez ltfen dikkat etsin bnde bir bardak su içeyim shardın üstüne

dövdünmü kardeşini

• sağlık olsun de geç kardeş
  • senin kardesin yedıgı numarayı buyuk ınsanlarda yıyıyor sakın ezıcı uzucu laflar söleme benım kardesim +7 enion bow u dupe yapalım mı dıyen bı pmcilerden birine kaptırmıs hangısı daha kötu bunu kucuk cocuklar bile yemıyor artık
  • Geçmiş Olsun. Bence Kardeşinin Hiç Bir Hatası Yok. WC de isen Adamı Bekleticektin.Adam Kaçmıyorya? Neyse Umarım Zararını Giderirsin Maneste Olsan Giderirdik Zararını...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.