Şimdi Ara

5 ay kala paragraf sb çözmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 ay kaldi paragraf denemeleri mi çözsem sb mi çözsem Türkçe sb mi çözsem napsam bilemedim.Hâlâ paragraf sb çözen var mı?Yeni basım limit kronometre paragraf sb çözülür mü?Ben de eski basımı var.Satıp yenisini alsam deger mi?Off karar veremiyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kanka sakin ol, paragraf çözmek yerine kaliteli türkçe denemelerini topla her gün veya iki günde 1 çöz.

istiyorsan araya limit kronometre yeni basım ve 345 paragraf sıkıştırabilirsin. zaten 25 deneme civarı 1 ayda temizlenir. sonra full türkçe denemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: taveuni

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

ales tabii ki. sınava en yakın sorular yine ösym soruları.

• zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt

Kanka simdi bu eski basim elimde cop mu oldu ya.Bugun gittim degistirmediler de.Of su korona olmasa kendim alcaktim da babam eski basimi getirdi.Isler'de de degistirmedi çalışan.Primim kesilir dedi xd .Ben bundan sonra fulleten paragraf paragrafiks veya paradoks çözerdim diyordum da.Bunlardan birini alacaktim simdi yine ayni kitaba para vericem 😑

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

yks+dgs+kpss'leri falan da ekle 5 ayda anca biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prensesela

Kanka simdi bu eski basim elimde cop mu oldu ya.Bugun gittim degistirmediler de.Of su korona olmasa kendim alcaktim da babam eski basimi getirdi.Isler'de de degistirmedi çalışan.Primim kesilir dedi xd .Ben bundan sonra fulleten paragraf paragrafiks veya paradoks çözerdim diyordum da.Bunlardan birini alacaktim simdi yine ayni kitaba para vericem 😑

çöp değil, kasıntı. 25 lira için çile çekmeye değmez. o kitap sınava az kala çözülecek bir kitap değil hem moral bozar hem de vakit alır.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bu kitaba 2 ay önce falan başladım. 20 buradan 25-30 tr denemesinden günde 50 şeklinde çözmeye çalışıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.