Şimdi Ara

5.5 Ay kala 187. günlüğüm (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
6.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

QWEQEQEQW

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam banın açılınca haber et msü nasıl geçti  

• brosbeforehoes kullanıcısına yanıt

Kotu gecmedi matematikte dikkatsizlikten kacan birkaç sorum var onlar olmasa normal tyt denemelerimdeki gibi 80-90 arasi gelebilirdi.75-80 bekliyorum

• uzuuun aradan sonra bırakmadan calısmalara baslıorumm :DD ( kaçıncı kez )

Dün sahurdan sonra çalışmaya başlayıp öğlene kadar çalıştım ( 05.00 - 12.30 ) ardından iftar sonrasından az onceye kadar çalıştım ( 20.30 02.00 ) . Böyle devam ettirebilirsem ramazan boyu çalışma saatlerim bu şekilde olacak.

Bilgi sarmal Türkçe denemesi -4 ( 34-6 ) Dil bilgisinde birkaç dikkatsizlik yapmışım daha iyi gelebilirdi verdiğim süre 40dk

Kimya adasında Kimyasal tepkimelerde enerji 5 video bitirildi + Orbital sb 4 test

Esş ile Kütle çekim ve kepler bitirildi 8 video

Senin biyolojin'den solunum videoları bitirildi.

Atolye matematik ile limit bitirildi 7 video yarın sürekliliğe bakıcam

Acil analitik fasikülünde dönüşüm analitiği tekrar edildi.

• selamlar bugün yaptıklarıma bakalım bakalım

Bilgi sarmal Türkçe denemesi -5 (33-5) (Dil bilgisi kısmı diğer denemelere göre biraz daha zordu onun haricinde güzeldi. Bu 20li denemelerde sanırım güncel bilim,felsefe metinleri değilde daha çok edebi metinlere yer verilmiş ales gibi değil)

Bilgi sarmal TYT Matematik denemesi -3 (33-1) (Sabaha karşı 6 civarında az uykuyla çözmüş olmamdan soruları algılamam biraz yavaş oldu pek verimli geçmedi ama yinede güzel geldi bana göre)

Orbital ayt kimya enerji 5 test çözdüm ve konuyu bitirdim yarın hıza geçeceğim sanırım.

Palme ayt biyo konu anlatımlı kitapdan solunumu okudum ve birkaç video izledim konuyla alakalı.

Atolye matematikten sürekliliği dinledim ardından eyüp b'den limit ve sürekliliği dinledim.

Gülçin hoca tyt kimya 7 hamle serisinin ilk videosunu ve Tonguç kampüsten TYT Biyoloji Genel Tekrar-1 videosunu izleyeceğim.

• Bilgi sarmal Türkçe denemesi -6 (37-3) 38 Dakikada bitti 2 dil bilgisi yanlışım var güzel geldi

Kimya adası kimyasal tepkimelerde hız ünitesinin tüm videolarını izledim

Ertan sinan şahin kütle çekim keplerden 2 test çözdüm ardından konuyu bir de vip fizik kanalından izledim.

Aydın ayt biyoloji solunum 2 test çözdüm birde biraz okudum palmeden

Karekök ayt mat sb'den 6 test limit testi çözdüm.

Tonguç tyt biyoloji genel tekrar kampında 2. videoyu izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 16 Nisan 2021; 0:43:1 >
  • Bilgi sarmal Türkçe denemesi -7 (34-6)

Fizikte esşden bhh 3 video izleyip bıraktım.Piskolojim bozuldu cidden şu fizik yüzünden yks bitsinde birdaha yüzüne bile bakmam sırf bunun için çoğu mühendisliği düşünmüyorum.

Orbital ayt kimya sb hız 5 test

Karekök ayt limit 5 test

• Selam. Bugun sahurdan 10a kadar falan calistim sonrasinda uykudan kalktigimda turkce denemesi cozdum sonra kendi evime geldigim icin calismayacagim

Bilgi sarmal Turkce denemesi -8 (35-5) 34 dakikada bitti.Sure bana gore gayet iyi azalirsa netimde dusmesse bal dok yala

Orbital ayt kimya hiz 7 test. Gecen seneden kimyam fena olmadigi icin hizli gitti testler.

Aydin ayt biyo solunum 6 test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 17 Nisan 2021; 20:12:27 >
  • Bugün sadece deneme cozdum.Hem evde hemde disarida cok ses vardi tam odaklanamadim ama yinede normal tyt araligimda cikti.

Toprak TYT 5LI DENEME-2 : 85

Turkce: 32-7 Paragraflarda ikilemde kaldigim soru sayisi fazlaydi biraz kotu geldi acikcasi daha iyisi olabilirdi.

Sosyal: 16-4 Güzeldi.

Matematik: 30-1 Ortaydi guzeldi.

Fen: 12-8 Acilen fen lazim bunu kac kez soylicem bilmiyorum ama lazim abb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 19 Nisan 2021; 10:53:19 >
  • Kimya adasi denge 5 video izlendi

Aydin ayt biyo sb solunum 5 test

Bilgi sarmal Turkce Denemesi -9 (38-2) 36dk

Vip fizik bhh 4 video

Eyup b turev geometrik yoruma kadar izlendj

• günlük ortalama kaç saat çalışıyosun ?

• ABOOO AYT KOMANDOSU BU ADAM

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.