Şimdi Ara

5.20i mi cc2.0tdi177ps mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 150 bin tl butcem vardiyosun hocam sana 5 20i nin yakiti dokunmaz al bmw farkini yasa bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cc kesinlikle alinacak araba degil google a iihs cc yazarsaniz kaportasinin kaza aninda nasil akordiyona dondgunu gorrsunuz.
    5Serisi gercektende harka bir arac ancak ben olsam e180 bakarim.
    Eger dizel sartsa 3serisi gt de bakilabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

30 bin km de ;
    dizel alarak 7500 tl kar edilmez.Benim tahminim 100 km de 15-20 lira gibi bir fark olur. Yıllık yakıttan en fazla 6 bin lira fark eder.520i lehine yıllık 1500 tl ye yakın farkı da düşersek 4500 tl kalır.
    Bunları sadece hesap için yazdım.
    Bana kalsa bu bütçelere 3 serisi gt xdrive alırım.

Aynştayn Detected.

Hayırdır, böyle gevşek gevşek yazmalar.
    Sen beni birisiyle karıştırdın herhalde. .

• İkinci el 5.20d mantıklı olur bencede
  • Yakıt sıkıntı değilse 520i,dizel olucaksa az km yapmıs 520d yada sıfır 320d.

• Fake

• 2013 cc aracımı üç ay kullanıp 520i m paket aldığım için satışa verdim.www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kia-fer-grouptan-volkwagen-passat-vw-cc-1.4-tsi-141870568/detay
    Öncelikle şunu söyleyeyim cc kötü bir araç değil fakat 520i ile kıyaslanabilecek bir araç ta değil. Bir cc ye verilebilecek para motor hacmi ne olursa olsun 120.000 tl yi geçmemelidir. Bu fiyatlar aşılacak olursa bmw mrc audi gibi araçlara yönelmek daha akıllıca olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: theother1

Arkadaşlar Merhabalar,

Foruma yeniyiz malum o yüzden hatamız olursa affola

Benim 155000 civarı bir bütçem var bu rakama 5.20i modern line ve sunroof ilaveli beyaz bir araç alabiliyorum; fakat aklım dizel cc2.0TDI 177ps'e de gitmiyo değil cc'yi de metalik renk cam tavan vs gibi abartısız bir donanımla yine aynı fiyatlara alabiliyorum.

Şehir içinde senede yaklaşık 24000 km ve şehir dışında da 4000 km civarı olmak üzere 28-30bin km yaparım diye tahmin ediyorum. Haliyle vergileri vs düşünce dizel cc'de yakıt açısından yılda 7000-7500 TL kardayım.

Araçları yaklaşık(en az) 5 yıl kullanacağımı tahmin ederek sormak istiyorum, hangisini almamı önerirsiniz arkadaşlar?

320d derim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.20d iki hafta falan kullandim ama bana hem ufak geliyo hem de konforlu bulmadim fakat performans olarak guzel tabi, su en son mtv hazirliklarindan sonra sanirim dizel litre fiyati kursunsuzu gececek gibi.

5.20i 80-120 hizlanmasi fena degilse banko 5.20i alicam gibi duruyo su an arkadaslar.

Bmw'de yan hava yastiklari standart mi acaba bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: messi49

155 bin civari butceye 2.el 520d'de rahatlikla alabilirsiniz.Illa 0 araba dusunuyorsanizda mis gibi 320d var.Iyi bir 320d de alabilirsiniz.BMW alabilecek vaziyetteyseniz zaten hic VW'e falan bakmayin.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

30 bin km de ;
    dizel alarak 7500 tl kar edilmez.Benim tahminim 100 km de 15-20 lira gibi bir fark olur. Yıllık yakıttan en fazla 6 bin lira fark eder.520i lehine yıllık 1500 tl ye yakın farkı da düşersek 4500 tl kalır.
    Bunları sadece hesap için yazdım.
    Bana kalsa bu bütçelere 3 serisi gt xdrive alırım.

Bunu yazmak için geldim gidiyorum
    XDrive GT olması önemli

• CCnin içine bindin mi acaba hiç? Bana inanılmaz klostrofobik gelmişti. Karşıdan durduğu gibi değil, binmesi inmesi dert, çok basık bir araç. Haa görselliğine lafım yok gayet şık ve spor dışardan bakınca.

Ancak binmediyseniz bir binin derim, eğer sorun yok derseniz yeniden yorum yaparım
  • dizel gibi olamazki 520 i

zorla biraz daha 520 d al bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.