Şimdi Ara

5-10 sene sonra Behzat hocaya sürprizim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazılımda kendimi geliştirmeyi cok istememin nedenlerinden biride Behzat rasulinin arşivini hackleyip tüm videoları millete beleşe dağıtıcak olmamdır bu hayalimi 5-10 sene civarında gerceklestirecegime inanıyorum tabi hala behzat devri devam etmis olursa yani diyecegim 5-10 sene sonra görüşürüz Behzatcığım
    buda burda kalsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ne biçim hayal hocam :))

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavenlyBlue

Bu ne biçim hayal hocam :))
    ben hep almak istedim 2 yıldır maddi yöndenhicbir sıkıntı yok ama ginede almadim çünkü bu faydalı icerigin ucretsiz olması gerkeiyor benim nazarımda millete yararli olucak icerikler var hep ama maddiyat yönünden bunlardan faydalanamayan yüzlercede kisi vardır eminim

• Hocam ucretsiz olmasi gerekiyor kismina takildim da
    BR'yi kullanmadim yani onu severim savunurum gibi dusunmeni istemem.

Ama videolari hazirlayan onlarsa fiyatlarinida kendileri belirlemeleri kadar dogal bir sey yok.

Ama cok pahali olduguna bende katiliyorum bu nedenle cogu ogrenci faydalanamiyor.

Yinede dusuncene saygı duyarim hocam ben de merak ettim bakalim 5 10 sene sonra ne gorucez:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktuxedo -- 20 Temmuz 2018; 19:26:53 >
  • 10 sene sonra Behzat emekli olmuş olur.
  • Bu forum böyle babayiğitler yetiştirir işte eyvallah hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktuxedo

Hocam ucretsiz olmasi gerekiyor kismina takildim da
    BR'yi kullanmadim yani onu severim savunurum gibi dusunmeni istemem.

Ama videolari hazirlayan onlarsa fiyatlarinida kendileri belirlemeleri kadar dogal bir sey yok.

Ama cok pahali olduguna bende katiliyorum bu nedenle cogu ogrenci faydalanamiyor.

Yinede dusuncene saygı duyarim hocam ben de merak ettim bakalim 5 10 sene sonra ne gorucez:)
    Hocam adamlar çok rahat bu videolar dışındada gelir sağlıyorlar yani tek gelir kaynağı bu olsa anlarımda işlerine geldiginde egitimin öneminden vs bahsediyolar eğitim öğretim okadar önemliyse siz neden parası olmayana bu hakki tanimiyorusnuz bu adamlar bilgiyi parayla satiyorlar resmen bu bana yanlış geliyor bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

10 sene sonra Behzat emekli olmuş olur.
    sanmıyorum ama belli olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: alechko

Bu mesaj silindi.
    Hocam para istemek en doğal hakki tabi ama bana göre eğitim öğretimi ticarete dökmek yanlış parası olmayan adam niye izleyemiyor o videoları kendi tabiriyle zehir gibi videolar efsane anlatiyor bence.Parasi olmayanlar niye izleyemiyor haklari degilmi egitim öğretime okadar önem veren biri bence ucret gözetmez ayni sekil gri koc ta öyle adam işi ticarete ve popülariteye döktü neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Gollume

Bu forum böyle babayiğitler yetiştirir işte eyvallah hocam
    ahahahaha eyvallah hocam

• HAYAL KURUN DİYE KOLPALAYAN BEHZATIN KENDİSİYDİ. AL SANA HAYAL İSTE BEHZAT. BEN DE O ADAMA ÇOK AYAR OLUYORDUM, SEN HACKLEYENE KADAR TRİGONOMETRİ FALAN DAHA CIKARAMAZ 5 YILDIR CIKARACAK Bİ SEYİ TÜREV Mİ İNTEGRAL Mİ BECEREMEDİ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alechko

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    evet ücretsiz olmalı hocam markettrn birsryler almiyoruz bilgi alıyoruz bilgi paralı olmamalı ama sistem el vermiyor iste birde youtubeda bunun gibi birsürü kanal var onlar niye ücretsiz yayinliyor onlarda behzat gibi insan degilmi

• Sırf şu udemy olayı yüzünden hak veriyorum sana onun dışında hak ihlali var ama yine de haklısın 😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamsın. Adamın dibisin. Behzoşt ömür boyu video satıp hele de dolar üzerinden sonra kaldırıyor.

Ekonomik olarak bu zor günlerimizde,dış güçlerin oyunları arasında, doların batağında dolar üzerinden satış yapması bu insanın vatan haini olduğunun bir göstergesidir. Hainlere idam.

• Yeni sistemde de behzat iş yapıyor gayet.

• Senin hayalini Who Feed Zed şuan nicki Banlanan Zed yaptı zaten 50gb lık arşvi foruma dağıttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AllEyezzOnMe

Senin hayalini Who Feed Zed şuan nicki Banlanan Zed yaptı zaten 50gb lık arşvi foruma dağıttı
    harbimi bilmiyordum keske bende yararlansaydim be neyse

• Yazılımcılar hacker oluyor da benim mi haberim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.