Şimdi Ara

5+1 SES SİSTEMİ TAVSİYESİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 5+1 ses sistemi tavsiyesi almak istiyorum. Max 250 TL ye kadar alabilirim. Kullanacağım alanlar oyun,film,müzik bunların hepsini eşit miktarda yapmaktayım. Araştırmalar sonucunda bazı modellere baktım.
    1.EDIFIER M3500
    2.Logitech z506

Bunlardan hangisi önerirseniz veya sizin önerebileceğiniz başka 5+1 ses sistemleri var mıdır ?

• hocam gel sana logitech x530 alalım z506 gercekden tırt burda komsumda var creative 5200 yanında 35 ekran tv hoparlör sesi veriyo valla
  • Edifier yumuşak bir tonlamaya sahiptir ve müzikal anlamda daha başarılıdır. Ayrıca uydularında tiz ünitesi de mevcut. Hifi sisteme geçmeden önce m3500'ü kullanıyordum. Gayet güzeldi.

Logitech ise oyunlarda biraz daha iyi. Ama benim tercihim Edifier'dan yana olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-tisko

hocam gel sana logitech x530 alalım z506 gercekden tırt burda komsumda var creative 5200 yanında 35 ekran tv hoparlör sesi veriyo valla

Hocam 3 güne kadar teknosada 90 tl di. Kaçırdım onu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Edifier yumuşak bir tonlamaya sahiptir ve müzikal anlamda daha başarılıdır. Ayrıca uydularında tiz ünitesi de mevcut. Hifi sisteme geçmeden önce m3500'ü kullanıyordum. Gayet güzeldi.

Logitech ise oyunlarda biraz daha iyi. Ama benim tercihim Edifier'dan yana olurdu.

Edifier bu modelini mi tavsiye edersiniz
  • Creative t6160 yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum 175tl vatan daki fiyatı.. ben aldığımda 121 tl di vay be :Dhttp://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/creative-inspire_t6160-inspire-t6160-5+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=41328
  • quote:

Orijinalden alıntı: uc_m7

Creative t6160 yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum 175tl vatan daki fiyatı.. ben aldığımda 121 tl di vay be :Dhttp://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/creative-inspire_t6160-inspire-t6160-5+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=41328

Sizin aldığınızda dolar kaçtı :)

• %25 indirimli almıştım tam hatırlamıyorum :)
  • x530 iyidir fiyatına göre f/p ürünü tamda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.