Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi Limitleri Vade Aralığı Faiz oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti
    1.000-10.000 TL 03-36 Ay %0.49 % 0.5+BSMV
  • BeylerBeyi35 kullanıcısına yanıt
    Kardeş dünden beri kara listedekilere niye versinler zaten ödememişler gibi kelimeler kuruyorsun polemik yaratıyorsun boş yapma işine bak haydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ

normal kredi çekersen de ayda 403 lira. ayda 30 lira için bu kadar fırtınaya, kampanya reklamlarına gerek yok gibi. büyük ihtimalle normalde kredi vermeyecekleri kişilere yine negatif cevap verecekler. yani bir kaşık suda fırtına gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THERUMMER

Kardeş dünden beri kara listedekilere niye versinler zaten ödememişler gibi kelimeler kuruyorsun polemik yaratıyorsun boş yapma işine bak haydi.
    polemik yapmıyorum ben , olanı söylüyorum umarım verirler çekersiniz
  • Ayda 30 tl dediğiniz şey çektiğiniz kredinin %10 u yapıyor . Ayrıca burada ilk 6 ay ödeme yapmıyorsunuz ki zaten kriz döneminde 6 ay boyunca ödeme yapılmasın diye amaçlanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

polemik yapmıyorum ben , olanı söylüyorum umarım verirler çekersiniz

Alıntıları Göster
    Dostum sence sigortasız çalışan 1300 kredi puanlı 4 senedir düzenli ziraat kredi kartı ödemeli birine verirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

Normal kredisi çıkan insanlara verecekler bu krediyi arkadaşlar, boşuna ümitlenmeyin.

Alıntıları Göster
    Ben sigortasız çalışıyorum. Ama yine de kredi çıkıyor bana çünkü kredi kartımı düzenli ödüyorum. 5 bin TL olan kredimi de ödedim. Geçen kredi yine çıktı ama sigorta olmadığı için alamadım. Bu sefer alabilir miyim acaba?

• BeylerBeyi35 kullanıcısına yanıt
    Ben 500 tl yüzünden karalisteye girdim
    Öğrenciydik ödeyemedik
    Zar zor sonrasında avukat masrafları dahil 1500 tl ödedim
    he diyorsun ki madem ödeyemiyeceksin neden çektin
    Doğrudur ama napalım hayat
    mecbur kalıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Ben sigortasız çalışıyorum. Ama yine de kredi çıkıyor bana çünkü kredi kartımı düzenli ödüyorum. 5 bin TL olan kredimi de ödedim. Geçen kredi yine çıktı ama sigorta olmadığı için alamadım. Bu sefer alabilir miyim acaba?

Alıntıları Göster
    Aynı durumdayız. Sistem krediyi onaylıyor ama şube maaş bordrosu veya sigorta istiyor o yüzden alamıyorum. Kredi puanım 1300 küsür. Bakalım şu an değerlendiriliyor olarak gözüküyor. Sonucu paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

Ben 500 tl yüzünden karalisteye girdim
    Öğrenciydik ödeyemedik
    Zar zor sonrasında avukat masrafları dahil 1500 tl ödedim
    he diyorsun ki madem ödeyemiyeceksin neden çektin
    Doğrudur ama napalım hayat
    mecbur kalıyorsun
    arkadaşlar kimseyi kışkırtma yada moral bozma gibi bi amacım yok ben sadece vermeyeceklerini bildiğim için söylüyorum , hani bana bilenmenize gerek yok
    bende isterim ihtiyacı olan insanlara versinler ama bunların yaptığı belli bakın görürsünüz , zaten kredi alabilen insanlara verecekler bu paraları , bana kredi çıkıyor ancak maaşım 5 bini geçtiği için zaten buna başvuramıyorum , aynı şekilde babamda emekli ama onunda maaşı 5 i geçiyor ki hane geliride geçiyor alamıyor oda krediyi , dedem var dedeme çıkar ancak oda 65 yaş üstü dışarı çıkamıyor , 65 yaş üstünede dijital kredi kullandırmıyorlar , sicili bozuk olanada vermeyece ee kim kaldı krediyi vereceği ? milleti susturmak için umut verdiler ben sadece olacağı söylediğim için tepki gördüm. Umarım gerçekten ihtiyaç sahiplerine verirler krediyide herkesin işi görülür.

• Geri ödemesi ne oluyor acaba bilen var mı faizi kaç

5 bin çekip 10 bin ödemeyelim de

• Bence başvuran sayısına göre değerlendirme yapacaklar eğerki beklentinin üzerinde kişi başvurursa o zaman şartları biraz daha sıkılaştırırlar düzenli geliri olan, kredi notu yüksek olan kişiler alır krediyi ama başvuran sayısı az olursa muhtemelen şartları biraz daha esnetirler şu durumda anladığım kadarıyla ilgi yüksek ziraat bankası online başvuru alıyor başvuru sayfası zar zor açılıyor millet abanıyor olabilir
  • Kredi çeken arkadaşlar; Parayı zorumlu ihtiyaçlara kullanın. Gidip iphone filan almayın. Altın fiyatları normale gelince altın filan alın bozdurup harcarsınız. Dolar almayın ama gıcığım conilere...
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    %0.49 faiz +Kredi tahsis ücreti %0.5 +BSMV şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Geri ödemesi ne oluyor acaba bilen var mı faizi kaç

5 bin çekip 10 bin ödemeyelim de
    10 bin lira için 1280 lira faiz.
    5 bin lira için 640 lira faiz.

• halkbank üzerinden başvuru yapabilen varmı?
  • ben öğrenciyim. çalışmıyorum. başvursam çıkar mı?
  • bizi kıskanan ey Amerika ve ey Avrupa haklına bedava para desteği verirken bizim güçlü ülkemiz vatandaşına düşük faizli kredi veriyor.
    ey büyük Türkiye, ey cahillik yuvası...
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Oda sicile bakarak şu anda bile 😂

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Sonucu bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.