Şimdi Ara

4K Monitör Önerisi (1000-1500TL)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
7
Cevap
1
Favori
195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> 4K Monitör Önerisi (1000-1500TL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    369 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Hem Ps4 Pro hem de Pc için kullanacağım bir monitör arıyorum. 24 ekran olması idealdir. Mslere pek takılmıyorum. Yeter ki temiz bir görüntğ versin. Bütçem maksimum 1500TLdir. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Biraz daha bütçe arttırıp 28" 4K modeller mevcut piyasada Örneğin PB287Q.

Orijinalden alıntı: cho35

Biraz daha bütçe arttırıp 28" 4K modeller mevcut piyasada Örneğin PB287Q.

Epey beğendim bu modeli. Teşekkürler :) Sanırım bunu alacağım.

|
    |
    Sizin yerinizde olsam 4K HDR monitorlerin cikmasini beklerdim. CES'te cesit cesit bir suru HDR monitor tanitilmisti.
    |
    |
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodbadugly2

24 inç 4K için ufak. 4K farkını anlamak için ya çok yakından bakmak ya da keskin göze sahip olmak lazım ayrıca fiyat farkına değeceğini de düşünmüyorum. 4K için 27-28 inç ve üzeri idealdir.

LG'nin 27ud58b adlı modeli buldum. Tam benlik gibi. Amazon'da henüz stoklara girmemiş. Fiyatı da uygun. Ne düşünürsünüz ?

stokta var, 400 dolar, amazon.de de de 400 avro.

vergisi ile birlikte yurtiçi fiyatları geçiyor bile.

çekle falan 1600 liraya getirilebilir n11 de.

http://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/lg-27-27ud58-b-5ms-4k-uhd-ips-gaming-freesync-led-monitor-P155422109

yanlış bakmıyorsam...
    |
    |
    Cigano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodbadugly2

Görmeden yorum yapmak hata olur fakat parlaklık için 250 cd yazmış, bu değer normal ama 300-350 cd olsa daha kaliteli görüntü verirdi. Dinamik kontrast 10.000.000:1 yazmış fakat bu biraz hikaye önemli olan statik kontrast değeri ki tahminen 1000:1'dir. Color depth 10 bit demiş bu gayet iyi 8 bit = 16.7 milyon renk, 10 bit = 1.07 milyar renk. 5ms gecikme yazmış bu IPS paneller için normal sayılabilir fakat yüksek fps'li oyunlarda ve ya TV canlı yayını gibi görüntülerde biraz ghosting yapacaktır. Monitörün 60hz olması yüksek fps'li oyunlar için sorun çünkü 60 kare üzeri oyunlarda 60 kare üzerini gösteremeyecektir, Freesync ile tearing sorunlarını çözebilecektir.

http://www.samsung.com/tr/monitors/uhd-ue590d/

Peki bu monitöre ne diyorsunuz ? Şu an hepsiburada'da 1650 TL civarına alınabiliyor. Freesync de var. Hepsiburada'daki modelde yazmıyor ancak aynı monitör olduklarına şüphe yok.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,367
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.