Şimdi Ara

4Gb ram Pubg

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    GT 1030 EKRAN KARTI
    4GB 1333MHZ DDR3 RAM

ekran kartının very lowda 50 fps verdiğini gördüm ama onların 12Gb rami vardı 4gb ramle takılma çok olurmu yoksa 6 gb ram yapcam 4gb ramle oynayan varsa bi cevap versin oyunu alcam kafamda şüphe oluştu bazıları işlemci iyi olsun yeter diyor işlemci minimumun üstünde sizce takılma olurmu?

• Sadece ram değil sıkıntı,oekran kartıyla çok zor işin. Açarsa da zor olur çok düşükte 35-40 fps'in üstüne çıkacağını zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 16 Ocak 2018; 3:21:29 >
  • Amaç zaten oynamak 35 fps oldukca oynanabilir ustelik 1.0 ile very lowda 50 fps sabit gordum ayni ekran kartiyla tek fark onlarda 12 gb ram var ani fpa dususu yasamiyim yeter gta5te 15dk oynanabiliyo sonra bi anda donmalar basliyo ani fps dususu yasiyorum fps dususu yasarmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemci biraz yükselt, ekran kartın idare eder low ayarda 40fps civarı alan gördüm, ramı 8 yap ve 2133mhz yap,ramı tümden değiştir 8gb ram al
  • 1 - 4 GB RAM'le 10 dakika siyah ekranda harita yüklenmesini beklersin.
    2 - O ekran kartıyla low ayarda 15-25 fps alırsın
    3 - Çok işlemci kasan bir oyun değil ama yinede düşük.

Kısacası PUBG'ye bu sistemle bulaşma.
  • 4 GB ram ile oyuna giremezsin.Ki zaten diğer bileşenler de yeterli degil.
  • En Az 8gb Ram lazım CPU nun ise Core i5 2.8 GHz olması GPU nun NVIDIA geforce GTX 660 olması ve 4gb boş yer olması lazım iyi günler dilerim
  • pubg ye giremezsin bile lite oynatır bi ihtimal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.