Şimdi Ara

4gb kota aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu gün 6gb kotalı 32 tl lik tarifeye geçtim internet üzerinde. Bu ay daha 1 hafta var fatura kesimine sanırım..

peki bu ay benim kotam artmış mı oldu?

orada bir sonraki ay filan saçma bi cümle yazıyor..

• tarife değişikliğine kadar olan parayı alırlar

29 + 10TLx4gb + 3 lira(6gb kotalı fiyat farkı)
    şu ana kadar olan kullanımdan dolayı, 70 küsür gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 26 Ekim 2011; 3:09:29 >
  • o bakımdan ttnet i seviyorum yaa neyse onu alıyor.
  • kullanmamı tavsiye ettiğiniz adsl paketi varmı?? iş yerinden giriyorum...eve bağlatıcam.. ev telefonu da yok onu da açtırmak lazım.. oyun falan indirmem..binde bir film izlerim.. arada bikaç müzik indirirm.. 6 gb kotalı işimi görür mü?_ wireles modem tavsiyeniz varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

kullanmamı tavsiye ettiğiniz adsl paketi varmı?? iş yerinden giriyorum...eve bağlatıcam.. ev telefonu da yok onu da açtırmak lazım.. oyun falan indirmem..binde bir film izlerim.. arada bikaç müzik indirirm.. 6 gb kotalı işimi görür mü?_ wireles modem tavsiyeniz varmı???

6 gb tarifesi sizin için uygun olur, ilk 5 ay 9,99 kampanya var sanırım

ayrıca ev telefonu bağlatmanıza gerek yok,
    http://telefonsuzinternet.onlinebasvur.com/?gclid=CJ_E8J_hhqwCFSFYmAodDEZWvg

ama fiyat konusunda bazı olumsuz görüşler var, araştırmanızda fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 26 Ekim 2011; 19:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkjb

quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

kullanmamı tavsiye ettiğiniz adsl paketi varmı?? iş yerinden giriyorum...eve bağlatıcam.. ev telefonu da yok onu da açtırmak lazım.. oyun falan indirmem..binde bir film izlerim.. arada bikaç müzik indirirm.. 6 gb kotalı işimi görür mü?_ wireles modem tavsiyeniz varmı???

6 gb tarifesi sizin için uygun olur, ilk 5 ay 9,99 kampanya var sanırım

ayrıca ev telefonu bağlatmanıza gerek yok,
    http://telefonsuzinternet.onlinebasvur.com/?gclid=CJ_E8J_hhqwCFSFYmAodDEZWvg

ama fiyat konusunda bazı olumsuz görüşler var, araştırmanızda fayda var

evet baktm aylık 39 diyor 6GB için ama bi arkdasımla ortak almayı düşünüyoruz sınırsız.. ama 2kat üstte oturuyor wireles kullancaz umarım sinyalde sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgmuh

29 tl lik tarifedeki 4gb kota aştı..

bu gün 6gb kotalı 32 tl lik tarifeye geçtim internet üzerinde. Bu ay daha 1 hafta var fatura kesimine sanırım..

peki bu ay benim kotam artmış mı oldu?

orada bir sonraki ay filan saçma bi cümle yazıyor..

kullandığınız hizmet içerisinde kotayı aştınız..ücreti 1GB=10 TL...
    bana göre 6GB.kotalı yanlış seçim.4 gb.aştınız bu heray aşabilirsiniz anlamına geliyor(hızlar yükseltildiğinden-bakıyorsunuz kota dolu veya can çekişiyor-.)
    oysa kotalı tarifede ısrarlıysanız 12GB.kotalı 39 tl.en uygunu.32 tl.yerine 39 tl veririm iki katı kota kullanırım..yani 7 tl.ye 6 gb.kota satın alıyorsunuz...benim görüşlerim tabii.....
  • gçmiş olsun
  • teşekkürler arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.