Şimdi Ara

4GB EVGA GTX670 mi GIGABYTE GTX 670 SOC mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tesekkurler tavsiyeleriniz icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erimo, msi 560 ti hawk sli kullanıyordum.witcher 2 umbersapling kapalı.diğer ayarlar en üst seviyede 60 frame alıyorum.670 ise tek başına bunu yapamadı.ondan dedim tatmin etmedi diye. beklentilere göre değişir tabi.gtx 580 yada tek 560 kullanıcısı olsam belki 670 i çok beğenebilirdim.
  • atsuma,
    560 sli performansi 670 den ustun demek oluyor soylediklerine gore.
    Tek 580nindirt showdown ve prototype 2 de tokezlemeye baslamasiyla (kardesimin yorumu) kart almak farz oldu .
    Sli da sikinti yasamiyormusun, ara ara frame atlamalar, anlik fps dususleri falan?
    Eger memnunsan bende 2.elden bir 580 kapar performans olarak 670in uzerine cikarim???

• atsuma,
    560 sli performansi 670 den ustun demek oluyor soylediklerine gore.
    Tek 580nindirt showdown ve prototype 2 de tokezlemeye baslamasiyla (kardesimin yorumu) kart almak farz oldu .
    Sli da sikinti yasamiyormusun, ara ara frame atlamalar, anlik fps dususleri falan?
    Eger memnunsan bende 2.elden bir 580 kapar performans olarak 670in uzerine cikarim???

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

erimo, msi 560 ti hawk sli kullanıyordum.witcher 2 umbersapling kapalı.diğer ayarlar en üst seviyede 60 frame alıyorum.670 ise tek başına bunu yapamadı.ondan dedim tatmin etmedi diye. beklentilere göre değişir tabi.gtx 580 yada tek 560 kullanıcısı olsam belki 670 i çok beğenebilirdim.

???

• 4gb EVGA @bocekgrafik Hocam çok iyi anlatmışsınız elinize sağlık. Ben olsam evga alırdım 4gb bellek mükemmel bir artı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.