Şimdi Ara

4870x2 için en ideal anakart önerin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 4870x2 piyasaya girince almayı düşünüyorum. ama bazı şeyler kafama takılıyor.
    1. - ekran kartında PCIe 2.0 oldugunu yazıyor. benimde PCIe 2.0 destekleyen bi anakartmı almam lazım?
    2. - PCIe 2.0 desteklemeyen bi anakart alsam ve ona taksam , daha azmı performans alırım?
    3. - Bu performans çok mu belli eder kendini, yani hissettirir derecede bi farkmı var PCIe ile PCIe 2.0 arasında
    4. - İşlemcim Q9450 olcak . bana 4870x2 nin hakkını vericek en ideal anakart önerilerinizi yazarmısınız?

cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkürler

• ya be gerek var allahaskına 1 tane 3600mhz neyıne yetmıyo anlamadım

ayrıca ısınma problemı varmıs 2x yaparsan cok sıkı bır sogutma sıstemıne ıhtıyacın olacak ugras da dur
  • pcie 2.0 olmayan anakartta performans düşüşü olurmu bende çok merak ediyorum. birazda ona göre p35 yada p45 alıcam çünkü.

dipcik 4870x2 fazla lüks geldi ya bana
  • ben daha dün yeni sistemi kurdm. p5q pro q9450 4gb ocz 1066 mhz ram(2-2gb) ve sapphire 4870. ilerde bir 4870 daha alıp xfire yapabilirim ama o ilersi bi5-6 aydan sonra. bi işlemcinin monitörün ıvır zıvırın taksidi bitsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: renkci

beyler 4870x2 piyasaya girince almayı düşünüyorum. ama bazı şeyler kafama takılıyor.
    1. - ekran kartında PCIe 2.0 oldugunu yazıyor. benimde PCIe 2.0 destekleyen bi anakartmı almam lazım?
    2. - PCIe 2.0 desteklemeyen bi anakart alsam ve ona taksam , daha azmı performans alırım?
    3. - Bu performans çok mu belli eder kendini, yani hissettirir derecede bi farkmı var PCIe ile PCIe 2.0 arasında
    4. - İşlemcim Q9450 olcak . bana 4870x2 nin hakkını vericek en ideal anakart önerilerinizi yazarmısınız?

cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkürler

• pcı 2.0 olmazsa dusus olur ama o kadar onemlı bırsey degıl cok az dusus olur onuda sen bos ver pcı 2.0 o kadarda fark ettıren bır sey degıl dıe bılıyorum yane.Bu arada 4870x2 ye pek gerek oldugunuda dusunmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGUZ KAGAN -- 10 Temmuz 2008; 11:23:47 >
  • hocam Q6600 + iyi bir sogutucu @ 4ghz süper olurdu
    anakart p45 bir model yeterli olur diye düşünüyorum, asus olabilir degerleri iyi cıkmıs testlerde
    ekran kartıda 4870 olurdu hocam

--

yada x38 ds4
    2 x 4850
    Q6600 4ghz

filanda olabilir

---

genel olarak 4870X2 nin gereksiz oldugunu düşünüyorum hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.