Şimdi Ara

4850ye ACİL YARDIM LÜTFEN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana bide toxic in sıcaklık değerleri lazım hep dereyi görmeden paçayı sıvıyom şimdi sağlam diye geri gelcek kart o zamanda 6000+ işlemciyi yollıycam ben vazgeçmem illa biri bozuk yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLooDWoLF

Bana bide toxic in sıcaklık değerleri lazım hep dereyi görmeden paçayı sıvıyom şimdi sağlam diye geri gelcek kart o zamanda 6000+ işlemciyi yollıycam ben vazgeçmem illa biri bozuk yani

bana sorarsan gecubenin 1 gb lığını al. yada iceq..Sappireye yanaşma derim.Ben zaamnında çoook sorun yaşadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLooDWoLF

Bana bide toxic in sıcaklık değerleri lazım hep dereyi görmeden paçayı sıvıyom şimdi sağlam diye geri gelcek kart o zamanda 6000+ işlemciyi yollıycam ben vazgeçmem illa biri bozuk yani

İlla bir parça nın bozuk oldugu kanaatindeyseniz sorunu bir de anakartta aramalısınız.
    2 hafta once yigenime pc aldık bu dediginize benzer olay crysiste başımıza geldi.
    Bileşenleri: amd 6000x2/asus m3a78-eh/1gb shapire 3850 ddr2(hiç tavsiye etmedim)/2*1 gb adata ramler/320 gb hdd/aopen h-500(350 w)
    Sorunu görünce önce ya ram yada ekran kartı dedim.Aldıgımız kişi calışan ramler ile 9600 gt getirdi.
    ramler ve ekran kartı degişti sorun devam.sonra güç kaynagı yetmeyebilir dedik 650w kaliteli psu kullandık Sonuc aynı.harddiskinde saglam oldugu kanaatine vardıktan sonra ya işlemci yada anakart dedik.modelini hatırlamadıgım sli destekli bir kart üzerinde denedik sistem takır takır calıştı.
    Yani anakartta da sorun olabilir.
    NOT:1 gb 3850 ddr2 bekledigimden iyi cıktı.vista ultimate de 1280*1024 tüm ayarlar high 4xaa ile oyunu oynanabilir tutuyordu(24-25 kare/sn fraps ile ölcülmüştür_bana akıcı geldi) düşük bellek hızına ragmen.ayrıca hiç bir ayar cekilmemiş iki ekran kartı arasında cat 8.8 ve nvidianın son sürücüleri dahilinde ati ın daha keskin daha canlı renkler verebildigine şahit oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gladio_ -- 17 Eylül 2008; 16:02:34 >

• Toxic 4850 kullananlar yük altında kaç derece oluyo max?
  • Arkadaşım hiç uğraşma geri ver.Çünkü bir çözümü yok.Yok fan hızı yok bilmem ne diyenlere aldanma.Yeni fan dahi taksan üzerine değişmiyor hiçbir şey.Bende 10 gün kadar kullandım Sapphire 4850 Sırf FPS Gridde 65 lerden 22 lere düştüğü için sattım kartı...Stok fanlı kartlar maalesef her oyunda randıman vermiyor.Çok sinir bozucu ama gerçek...

NOT:Sakın diğer parçalara dokunma ben şu an 9800 GTX+ aldım hiçbir takılma yavaşlama yok.Farklı bir kart dene diğer parçaların stabil olduğunu göreceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyonur -- 16 Eylül 2008; 16:16:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: guneyonur

Arkadaşım hiç uğraşma geri ver.Çünkü bir çözümü yok.Yok fan hızı yok bilmem ne diyenlere aldanma.Yeni fan dahi taksan üzerine değişmiyor hiçbir şey.Bende 10 gün kadar kullandım Sapphire 4850 Sırf FPS Gridde 65 lerden 22 lere düştüğü için sattım kartı...Stok fanlı kartlar maalesef her oyunda randıman vermiyor.Çok sinir bozucu ama gerçek...

NOT:Sakın diğer parçalara dokunma ben şu an 9800 GTX+ aldım hiçbir takılma yavaşlama yok.Farklı bir kart dene diğer parçaların stabil olduğunu göreceksin...

Haklısın birader kart garantideya onboardla denedim hiçbi anlıkfps düşüşü yok 3650yle denedim yok yani kartta sorun kartta bi satiim nvidia alcaktım ama şu 55 ve 6nmlşk tüm nvidilar bozuk olayı kafamı bozdu içlerindeki silikon eriyomuş vs ama olmadı gtx260 almayı düşünüyom bulabilirsem bide vatandan para iadesi alabilir miyim yani illa ordan aldırtıyolar gtx260a yok orda gtx280 var pahalı 4870de almak istemiyom

• Vatanda 627 liraya asus gtx260 var oda güzel duruyo belki oda bi tercih olabilir
  • 627 e gtx260 mı 477e 4870 mi bi türlü karar veremiyom bide gtx260ın güç girişleri kaçtır high power 560 watt yeter mi içinden iki tane 6 pinlik güç girişi çıkıyo ama yeter mi gtx260a 8 pinlik güç girşi bölümü var m gtx260 ın
  • Bi fikri olan yok mu
  • Bi anda herkes kayboldu
  • Tercihiniz GTX260 olacaksa uygun ve hızlı bir kart hocam...477 LİRA ve OC edition.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3483

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyonur -- 16 Eylül 2008; 20:22:22 >
  • ne yazık ki eğer olursa elimde 320 ytl lik vatan çeki olucak vatandan almam gerekcek
  • Vatan bilgisayar bozuk karta çek veriyoya para iadeside yapıyo mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.