Şimdi Ara

480 GB Ssd Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili forum sakinleri şuanda kasamda 240 gb Apacer Panther ssd mevcut . İkinci yuvaya bir 480 gb sata 3 tipi ssd daha almayı düşünüyorum ancak bir türlü karar verebilmiş değilim çünkü çok fazla marka ve model var ve bunlar hakkında ya çok fazla bilgi var ya da hiç bilgi yok . Sizlerin bana önerebileceği kronik problemleri olmayan bir marka ve model var mı . Bütçem max 850 lira . Şimdiden teşekkürler iyi forumlar .

• Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt

Prime ile 630 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt

Şimdi evet fiyat daha da iyi olmuş, ben linki bırakırken satıcı yine amazon tr idi fiyat yazdım fiyattı , demek fiyatı daha da indirmişler gayet güzel fiyat 630 TL .

• Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt

Hocam fiyat gerçekten güzel. Ben sistemi yeni alıdm.

512gb m2 ssd + 1 Tb 2.5 HDD ve bu hdd ye storemi ile 120 gb ssd cache ekleyeceğim. Bir 480 likte ben alsammı acaba. Bu fiyat yakın zamanda görebileceğimiz en iyi fiyat mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRebeliousTR kullanıcısına yanıt

Sata ssdye ve depolama ve kullanım için ihtiyaç varsa , 480 gb için iyi seçenek marka model de iyi bu fiyata.

Yakında bu ve az daha fazla fiyatlara ( 700 / 800 tl bandı ve yukarısı ) sadece 240 / 250 gb lar olacak çünkü dolar ve piyasa yüzünden. Bu 240 gb kapasiteleri indirmle bile yakında bu fiyatlara çok zor. 480 gb hiç düşmez muhtemelen ilerde bu fiyatlara.

• Sandisk ultra 3d derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.