Şimdi Ara

46. Haftanın Satışları (2011) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • işin diğer bir boyutuda fifa ve pes hiçbir listede yok :)
  • Arkadaşlar Biriniz Cevap Verin.Ben Battlefield 3'ü internetten indirdim.Update yapamadım bir türlü.Origin dosyası gereklıymıs indirdim gene olmuyor.Nasıl yapıcam
  • Battlefield 3 yok. Güya pazar payını düşüreceklerdi?
  • satış=başarı dır ve bu doğrudur bsc misafiri bu konuda bildiğin bilgisizce konuşmuş just dance kendi alanında inanılmaz başarılı bir oyundur belki sen ben gibi hardcore oyuncular(senin hardcore oyuncu olduğundan şüpheliyim) just dance oynamaz nefret eder ama bu çocuklar ve oyunla öyle çokta ilgisi olmayan insanlar ise bu tarz oyunlar alır çünkü onlar hardcore player değildir ve grafiklermiş hikayeymiş bunlar ona bakmaz biraz kafa dağıtsın ister hepsi bu ve böyle insanların fazla olması wii nin ve just dance ın çok satmasının sebebidir.bu lafının ise doğrudan mw3 gittiğini düşünerek onla ilgili konuya geliyorum bu listede diğer bir cod oyunu çıkasaya kadar mw3ün kalacağından emin olabilirsin belki editörlerden kötü puan aldı satış rakamına göre ama bu böyle olucakdır rakibi bf3 ise maalesef çıkmasına daha 1 ay olmadan listede yer almıyor bf3 ün grafikleri inanılmaz iyi olabilir ama grafiği iyi olan her oyun başarılı olucak diye bi kural yok ve bf3 bana sorarsanız görsel hazdan da fazlasını veremio activision blizzard diablo 3 ün konsollarada gelebileceğini açıkladı ve eğer konsollara da gelirse pc den port edilmicek ve oyun yeniden yazılacak böyle bir firma coda yeni grafikten üşenmez yeniden grafik yapmamasının sebebi cod satın alanların bundan memnun olması adamlsr bf3 alanların ne dediğene bakmıo mw3 alanların ne dediğne bakıo ve codun grafik motorunu değiştirmek oyunculara hakaret olur

• Cod boylar basmış amerikada 2.sırada cod hatırlatırım battlefeidl 3 ilk sıradaydı çıktığı hafta amerikada.
  • Tam yeni pc aldım, yani eski pcnin kötülük ettiğide yoktu sırf zevke gelmek için sonra pc platformunun satış derecesinde yer bile almadığını görünce pc devrinin korsan yüzünden kapandığını anladım... Hoşcakal hayat... ps3 vita devam ediyim.
  • Just Dance'nin sattığı falan yok bu liste nereden çıkıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.