Şimdi Ara

4519 TL Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Freedos 14' FHD IPS 802.11ax 1.2kg (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
16
Favori
59.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çalıştırır da ekranı nedeniyle bu dediğiniz programları kullananlar uzak durmalı. Renk doğruluğu ve sRGB değeri çok dusuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free Man. kullanıcısına yanıt
    Bir öneriniz var mı bu fiyatlara yakın?

• Bence yakında 4700U 8/512GB modeli de gelir Türkiye'ye. Yurt dışındaki fiyatlara göre o bilgisayarın 5199 lira falan olması gerekiyor. Heyecanla bekliyoruz bakalım.
  • bigs B kullanıcısına yanıt
    işlemci olarak performansı daha geride de olsa size lazım olan ekran kalitesi. Bu nedenle bu fiyat aralığında tek seçenek sanırım Matebook 13.

HP Pavillon Gaming'in bazı modelleri (sanırım DK ile başlayan seri) yine Lenovo Y540'ın bazı modelleri, Macbook serilerinin hepsi, Zenbook serisi buna uygun. HP Envy yine bazı modelleri uygun mesela amazon'da satılan 15.6'' olan uygun değil.

Benim bildiğim şu anda 5000 altına satılan ve ekran kalitesi olarak bu değerleri yakalayan sadece Matebook var. Tabii tek tek bakmak lazım. Bir de Lenovo 13S vardı sanırım (14 değil) Hatta geçen ay satılan 16GB Ram i5 işlemcili bir versiyonu 4000TL civarıydı. Şimdi 5500-6000e yükselmiş durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sokrates41

Hangi model hocam ? Sayfada bulanan diğer HP modelden bahsediyorsanız İ5 Li versiyon.
    4000tl acer olan, ps ai açsa yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 10 Eylül 2020; 21:35:36 >
  • 8 çekirdekli işlemciyi 8 gb ram frenleyecek. Türkiye'ye 16 gb ramli cihazları getirmiyorlar. 8 gb ram ile bazı oyunlar açılmıyor bile günü zor kurtarıyor birkaç yıla yetersiz gelmeye başlayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camila8

Bence yakında 4700U 8/512GB modeli de gelir Türkiye'ye. Yurt dışındaki fiyatlara göre o bilgisayarın 5199 lira falan olması gerekiyor. Heyecanla bekliyoruz bakalım.
    ben ithalatcıyla gorustumde su gelicek hocam mesela

14 ve 15 inç olarak
    https://i.hizliresim.com/Txjgt7.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

işlemci olarak performansı daha geride de olsa size lazım olan ekran kalitesi. Bu nedenle bu fiyat aralığında tek seçenek sanırım Matebook 13.

HP Pavillon Gaming'in bazı modelleri (sanırım DK ile başlayan seri) yine Lenovo Y540'ın bazı modelleri, Macbook serilerinin hepsi, Zenbook serisi buna uygun. HP Envy yine bazı modelleri uygun mesela amazon'da satılan 15.6'' olan uygun değil.

Benim bildiğim şu anda 5000 altına satılan ve ekran kalitesi olarak bu değerleri yakalayan sadece Matebook var. Tabii tek tek bakmak lazım. Bir de Lenovo 13S vardı sanırım (14 değil) Hatta geçen ay satılan 16GB Ram i5 işlemcili bir versiyonu 4000TL civarıydı. Şimdi 5500-6000e yükselmiş durumda.
    Hocam Lenovo 13S hakkında ne düşünüyorsunuz? Alınır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ontheroute66

Huawei matebook d15 ile çok farkı var mıdır bunun? Grafik tasarım için hangisini önerirsiniz?
    nerdeyse aynılar ama bunun işlemci 4500u huaweii nin 3500u. bu 14 inç huawei 15,6 ramlar aynı ssd aynı bunda win yok huaweii de var yani kafa kafayalar. biraz tercih meselesi. iki işlemcinin kıyaslaması şurdahttps://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-Ryzen-5-3500U-vs-AMD-Ryzen-5-4500U/3421vs3702
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim yanıtladığın için. Sanırım d15 alacağım. İçime sindi bir hayli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yararlı kullanıcısına yanıt
    Fiyat önemli. Açıkçası ben başta inanamadım Lenovo'nın böyle bir ekran koyduğuna ama birkaç yerde bu şekilde gördüm. Yine de Lenovo aynı seride farklı ekranlar kullanabiliyor. Dikkat etmek lazım ama sanırım ekran değerleri doğru.

Klavye tasarımını ben beğenmiyorum ama bu da son derece kişisel. Bir de son 4 yılda sadece thinkpad ve macbook kullandım. Hepsinin klavyesi iyiydi.

Şurada detaylı incelemesi var:https://laptopmedia.com/review/lenovo-thinkbook-13s-review-finally-something-fresh/

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=tr&u=https%3A%2F%2Flaptopmedia.com%2Freview%2Flenovo-thinkbook-13s-review-finally-something-fresh%2F

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

ben ithalatcıyla gorustumde su gelicek hocam mesela

14 ve 15 inç olarak
    https://i.hizliresim.com/Txjgt7.jpg

Alıntıları Göster
    Tarih verdiler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Tarih verdiler mi?

Alıntıları Göster
    Sipariş verilmiş 6 hafta içinde Türkiye’de olacakmış hocam bugün konuştum

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Acelesi olmayan black fridayi beklesin o zaman. Geçen sene güzel indirimler olmuştu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matebook 2020 13 amd olanın içinden hdmi usb adapter çıkmıyor birde pil ömrü kısa testlerde de üstüne basarak söylemişler.

• geberit kullanıcısına yanıt
    Evet pil ömrü günlük kullanımda 4 saat felan.
    Bu cihazın pil ömrü matebook'un yaklaşık olarak 2,5 katı.
    Alacak olanlar iyi tercih yapsın.

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    En fazla 5.5 6 demişler oda ekran en düşük.

• Ekran kötü diorlar da, ne kadar kötü? Günlük kullanımda ya da film izlerken nasıl görüntü? yabancı bir inceleme bu ekrn nedir böyle asla almayın demiş tereddüt ettim.

D14 var şu anda ama eşim öğretmen ve eba da asla tavsiye etmem, iade edeceğim. sanki gizli kamera gibi çekiyor ve yazı yazarsan parmaklar fena görünüyo.

Ekranı bakanlar için D14 ile karşılaştırabilirler mi? D14 bana gayet yeterli geldi.

13 ün ekranı harika görünüyor ama yansıma derdi var diyor herkes.

Casper X400 serisi var bunlara benzer ve ekstra ram slotu ile gleceğe göz kırpıyor. onun ekran nasıl hiç bilmiyorum. Çok kararsız kaldım
  • kanmet kullanıcısına yanıt
    Şu anda ışık alan bir odadayim ve görüntü bu şekilde.
    4519 TL Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Freedos 14" FHD IPS 802.11ax 1.2kg

• Bende geçen yılın swift 3'ü var. Ekran dedikleri gibi kötü değil, beğenmeyenler macbook retina ekranlara falan gözü alışmış.

Bu cihazı alanların çoğu 1366x768 tn panel kullanmış insanlar. Bahsettiğim ekrana göre fersah fersah önde swiftin ekranı.

Swift 3 'de bildiğimiz ips, yanlardan bakınca kalite bozulmuyor, renkler de gayet normal, ışık sızması yok fıstık gibi bu fiyata daha ne olsun.

Adamların alım gücü fazla olduğu için beğenmiyorlar. Bizim için parasına göre süper cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.