Şimdi Ara

4500 TL Sistem Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendi araştırmalarım sonucu şu sistemi toplamaya karar verdim.

4500 TL Sistem Toplama

ayrıca 1000tl civarına da aoc'un 1ms 144 hz monitörüne karar verdim.toplam 5500'den yukarı şu an için çıkamam maalesef.siz olsaydınız bu parçalar içinde şunu değiştir dediğiniz olur muydu acaba.şimdiden teşekkürler.

• Sistem gayet uyumlu olmakla birlikte ileride yükseltmeye fırsat tanıyacaktır belirtilen monitör ile siparişe geçebilirsiniz.
  • Sistem uyumlu.
    3 yıl idare eder sizi oyun bakımından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cooler Master Masterbox MB501L Kasayı önermiyorum.
    Sebebi de kasanın üst tarafında havalandırma delikleri yok. Arkadaki ekzos fanı da sıcak havayı dışarı tam olarak atamadığı için kasanın üstü sürekli sıcak kalıyor. Isınan hava da yükseldiği için kasa içi her zaman çok çok sıcak oluyor.
    Ayrıca ekran kartı olarak da GTX 1660 veya 1660Ti düşünebilirsin daha az güç çeker ve daha performanslı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarForce

Cooler Master Masterbox MB501L Kasayı önermiyorum.
    Sebebi de kasanın üst tarafında havalandırma delikleri yok. Arkadaki ekzos fanı da sıcak havayı dışarı tam olarak atamadığı için kasanın üstü sürekli sıcak kalıyor. Isınan hava da yükseldiği için kasa içi her zaman çok çok sıcak oluyor.
    Ayrıca ekran kartı olarak da GTX 1660 veya 1660Ti düşünebilirsin daha az güç çeker ve daha performanslı olur.
    kasayı corsair spec 0-5 psu'lu model ile değiştim hocam tavsiyeniz üzere.gtx ve rtx kartlar üstüne çok düşündüm hocam ama bütçem elvermiyor.monitörün free sync olması da beni cezbetti tabi.bu fiyata 2060'lık sistem de alabilirdim ama anakart ve işlemciden kısmam gerekiyordu o yüzden tercih etmedim.ilerde yükseltme planım var tabi ama kısmet bakalım.yorumunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu.. -- 17 Eylül 2019; 0:3:4 >

• Ryzen 5 2600 alıyorsan Max anakart almana gerek yok Max olmayan versiyonunu tercih edebilirsiniz ya da apro alın onun dışında GTX 1660ti düşünebilirsin ekran kartı olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz 35MB
    Asrock B450M PRO4
    Corsair 16GB(2x8) Vengeance Lpx Siyah 3000mhz
    Zalman 500W ZM500-LX Güç Kaynağı
    Dark Spirit Mavi Led Fan USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa
    Sapphire Radeon RX580 Pulse OC 8GB 
    Crucial 240GB BX500

4580 tl.. sinerji
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu..

kasayı corsair spec 0-5 psu'lu model ile değiştim hocam tavsiyeniz üzere.gtx ve rtx kartlar üstüne çok düşündüm hocam ama bütçem elvermiyor.monitörün free sync olması da beni cezbetti tabi.bu fiyata 2060'lık sistem de alabilirdim ama anakart ve işlemciden kısmam gerekiyordu o yüzden tercih etmedim.ilerde yükseltme planım var tabi ama kısmet bakalım.yorumunuz için teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    şimdiden hayırlı olsun o zaman. rica ederim bu arada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.