Şimdi Ara

437 tl haraç kestiler sesimi çıkaramadım görüntülü ;_( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haciz gelmesin HARAÇ hacizi 😜

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanovic38 H kullanıcısına yanıt
    sigorta anlamını bilmeyen birine göre büyük laflar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

40 yılda bir kaza yapıyorsun, araba sigortası ödemek çok saçma
    Trafik sigortası senin hasarını ödemiyor yalnız, karşı tarafı ödüyor. SGK'da kesilen paranın haddi hesabı yok, hizmet desen o da yok.

Kasko nasıl zorunlu değil de isteğe bağlıysa bu da öyle olmak zorunda. Aksi hâlde bildiğin haraç kesmek bu.
  • Benim genel sağlık sigortası borcum 20000 lira olmuştur kesin

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    tayyipçiler işte laf olsun diye konuşuyor

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    inş sende şiddetli ağrı çekip safra kusarsın zehirlenirsinde 2 saat beklersin inşallah sonra tayyip alır kuçağına ... dilin yara olmıştur senin

• Özel hasteneye hayatında hiç gitmediğin çok belli cahilliğini belli etme daha fazla.
  • gss sistemi gayet iyi bence amerikada bi kanal tedavisi 1500 dolar olduğunu varsayarsak
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Kalp ritmin tavana vurduğu halde beklemende çok normal siz her şeye bir şey bulursunuz sadece gerçekten kendi insanınıza üzülmezsiniz mülteci olsak her konuda yanımızda olurdunuz üzücü ama gerçek.

• hakanovic38 H kullanıcısına yanıt
    Ya üzülüyorum ya benim okulu bitmiş sigortası olmayan arkadaşım hizmet alamıyor lafa gelince suriyeliler bedava alıyor diyoruz diyorlar ki en temel hizmetleri eee benim arkadaşım insan değil mi insan değil mi yahu bu vatanın evladını görmezden geliyorlar mülteciler için her haltı yiyorlar bende akp ye oy verdim zamanında ama yani durup düşününce doğru yapılan hiç bir şey yok yahu bu kadar fanatik olmak cidden zor ya.
  • suriyeliler yüzünden kaç tane normal vatandaş öldü geçenlerde de dışkı fırlatmışlar birine ve daha bi çok olay ...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.