Şimdi Ara

43.000 TL'ye hangi 2. el full donanımlı dizel neden?? (adaylar içeride). (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Servis vs.. olaylarını kıyaslayınca ayrıca iç mekan ve donanımı katınca Laguna diyorum.

Ama dış tasarım daha önemli derseniz bnm için C5 daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***NightGuardian***

volvo s40 hem az yakar hemde performanslı araçtır.

yukarıdaki araçların 2.0 motorlu mondeo hariç performans farkı yok. s40 tip olarak güzel sadece birde volvo etkeni var bana göre teşekkürler..
  • performans istiyorsanız mondeo derim ama donanımı trend versiyonunda biraz kısıtlı olabilir hız pek fazla önemli değil derseniz laguna ve c5 sizin için ideal olabilir donanım açısından da baya güzel araçlardır ayrıca bende s40 ı bu araçlara alternatif olarak görmeyen kesimden olduğumu belirtmeliyim benim size önerebileceğim alternatif ise lancia delta dır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozden84

Yakıtından çok memnun olduğum için qq tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-qashqai-1-5-dci-tekna-aksesuarli-31209940/detay

kaşkay güzel araç başarısı ortada ama ben normal bir araç istiyorum crossover şu an planda yok teşekkürler..
  • laguna 3 bence ideal. hem donanım, hem konfor, hem de motor açısından iyi bir seçenek. bu arabada tip konusu çok göreceli. kimi bayılıyor kimi nefret ediyor. benim çok hoşuma gidiyor ama forumlarda genelde beğenilmeyen bir araba. bununla birlikte kim ne derse desin her ortamda dikkat çeken farklı bir araba olduğu kesin. kalite olduğu hemen anlaşılıyor. ben laguna 3'e binmedim ama laguna 2 bile süper bir araçken laguna 3'ün çok daha iyi olacağına inanıyorum. kısacası param olsa dizel laguna alırım. donanımı bile tek başına bir etken bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Bilmiyorum çocuk veya çocuklarınız var mı ama eğer aileniz kalabalıksa Citroen C4 Picasso 1.6 HDI SX PK araçlara da bakabilirsiniz. Cam tavanlı, bol donanımlı bir araç ama tabi ki konfor açısından D sınıfı araçların yerini tutmayabilir.

Seçenekleriniz arasından da Laguna ve C5 modellerinden içime sineni alırdım yerinizde olsam, kolay gelsin :)

picasso ve 3008 hep aklımda vardı ama ben bu sefer üst segment peşindeyim. 5 aylık bir bebeğimiz var şu an için çok fazla yer ihtiyacımız yok çocuk sayısı artarsa düşünebileceğim araçlar. teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karenin

laguna 3 bence ideal. hem donanım, hem konfor, hem de motor açısından iyi bir seçenek. bu arabada tip konusu çok göreceli. kimi bayılıyor kimi nefret ediyor. benim çok hoşuma gidiyor ama forumlarda genelde beğenilmeyen bir araba. bununla birlikte kim ne derse desin her ortamda dikkat çeken farklı bir araba olduğu kesin. kalite olduğu hemen anlaşılıyor. ben laguna 3'e binmedim ama laguna 2 bile süper bir araçken laguna 3'ün çok daha iyi olacağına inanıyorum. kısacası param olsa dizel laguna alırım. donanımı bile tek başına bir etken bence.

ben 15-20 gün önce test sürüşü yapma imkanı buldum. jettadan inip bu aracı kullandım ve olumlu yönde çok etkilendim. henüz c5,mondeo ve s40 denemedim onlarıda görmeden kara vermek istemiyorum. şu an en yakın oldum araç fiyat uygunluğuda göz önüne alınca(4-5 bin lira daha uygun) laguna aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: logicman

quote:

Orijinalden alıntı: karenin

laguna 3 bence ideal. hem donanım, hem konfor, hem de motor açısından iyi bir seçenek. bu arabada tip konusu çok göreceli. kimi bayılıyor kimi nefret ediyor. benim çok hoşuma gidiyor ama forumlarda genelde beğenilmeyen bir araba. bununla birlikte kim ne derse desin her ortamda dikkat çeken farklı bir araba olduğu kesin. kalite olduğu hemen anlaşılıyor. ben laguna 3'e binmedim ama laguna 2 bile süper bir araçken laguna 3'ün çok daha iyi olacağına inanıyorum. kısacası param olsa dizel laguna alırım. donanımı bile tek başına bir etken bence.

ben 15-20 gün önce test sürüşü yapma imkanı buldum. jettadan inip bu aracı kullandım ve olumlu yönde çok etkilendim. henüz c5,mondeo ve s40 denemedim onlarıda görmeden kara vermek istemiyorum. şu an en yakın oldum araç fiyat uygunluğuda göz önüne alınca(4-5 bin lira daha uygun) laguna aslında.

laguna kalitesi, üstün donanım, fiyat ve bir de 1.5 motorun vergi avantajını düşününce laguna bir adım öne çıkıyor bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.