Şimdi Ara

4000TL GAMİNG Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4000Bin tl civarı bütçem var beni uzun sure sıkıntısız götürecek bir pc istiyorum Ssd olursa iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknTscı

Arkadaşlar 4000Bin tl civarı bütçem var beni uzun sure sıkıntısız götürecek bir pc istiyorum Ssd olursa iyi olur

4000TL'yi gozden cikarmisken kesinlikle rame ya da islemciye aldanip 950m ekran kartli bir laptop almayin. İlk bakicaginiz sey ekran karti olsun.960m almaya calisin hatta bazen kampanya oluyor, kelepir denk getirebilirseniz 965m'e yonelin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

quote:

Arkadaşlar 4000Bin tl civarı bütçem var beni uzun sure sıkıntısız götürecek bir pc istiyorum Ssd olursa iyi olur

4000TL'yi gozden cikarmisken kesinlikle rame ya da islemciye aldanip 950m ekran kartli bir laptop almayin. İlk bakicaginiz sey ekran karti olsun.960m almaya calisin hatta bazen kampanya oluyor, kelepir denk getirebilirseniz 965m'e yonelin.

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge62-apache-pro-6qf-096xtr-gtx-970m-notebook-pmu349007 hocam bütçemi 4800 civarına kadar çektim bu model çok hoşuma gitti ama 15.6 inç yeterli olur mu tereddütte kaldımhttp://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge72-apache-pro-6qd-231xtr-gtx-960m-notebook-pmu348648 bide bu model var ama ekran kartı beni geri itiyor ben en iyisi 970li modeli alıyım

• FrknTscı kullanıcısına yanıt
    Bende su anda MSI GE72 6QD 267xtr modeli var 2 ay once 4300e almistim. Buyuk ekranlara aliskin oldugum icin 17" olmasi buyuk avantaj. Oyun oynicaksaniz rame ve islemciye cok oncelik tanimayin. Ram zaten min 8 olur ve ilerde arttirilabilir islemcide i7 olduktan sonra modelleri arasinda pek performans farki olmuyor %10 civari oynuyor. Ekran karti ve ekran boyutuna agirlik verin. Dedigim gibi oyun icinse 970m butceniz yetiyorsa mukemmel bir tercih olucaktir. Daha demin baska bir arkadasin sorusunu yanitlarken 5500tl den 4800e inmis bir 970m lik bir model gordum, emin degilim ama ekran boyutu 17" olabilir onu bulmaya calisayim sizin icin.

• FrknTscı kullanıcısına yanıt
    15" mis sizin attiginiz modelin ve linkin aynisiymis. :) Ekran boyutu onemli degil derseniz 970mli modeli direkt yapistirin. 17" olsun derseniz 965m kovalayin. Onu da uygun bulamazsaniz. Benim yaptigim gibi 17" 960m ve ssdli bir model aliniz.

• quote:

15" mis sizin attiginiz modelin ve linkin aynisiymis. :) Ekran boyutu onemli degil derseniz 970mli modeli direkt yapistirin. 17" olsun derseniz 965m kovalayin. Onu da uygun bulamazsaniz. Benim yaptigim gibi 17" 960m ve ssdli bir model aliniz.

17' model cok ıyı olur ama gtx970de uzun sure benı goturur Yarın o modelı sıparıs vermeyı düşünüyorum eger baska onerılerınız olursa paylasırsanız sevınırım ılgınız ıcınde tesekkurler

• quote:

quote:

17' model cok ıyı olur ama gtx970de uzun sure benı goturur Yarın o modelı sıparıs vermeyı düşünüyorum eger baska onerılerınız olursa paylasırsanız sevınırım ılgınız ıcınde tesekkurler

Simdiden hayirli olsun. 970m cok uzun yillar goturecektir sizi :)

• http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11051

INTEL i7-6700HQ, 16GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, 15.6 Full HD, Nvidia GeForce GTX960M 4GB, Windows 10

bunu öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarForce

http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11051

INTEL i7-6700HQ, 16GB RAM, 128GB SSD + 1TB HDD, 15.6 Full HD, Nvidia GeForce GTX960M 4GB, Windows 10

bunu öneririm

Butceyı arttırdım bırazda 4700 4800civarı bı onerınız var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.