Şimdi Ara

400 tl Sağlam tablet önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
7.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: taha102010

turkcell t tableti 2 ay once ogluma aldim 310 tl ye geldi bence bu fiyata bu urun cok kaliteli youtube video performasi cok iyi wifi cekim gucu cok iyi ekran kalitesi bir samusung degil ses vasat oyunlarda bir sorun yok kamera orta seviye mikrofon super 4.5 g test etmedim kasa kalitesi beni cok sasirtti 30 kez dustu hatta bir ara frisby misali 5 metre uctu cizik bile yok sim kart takilan yerin kapagi cok basit ve zayif dikkat ister bence dusunmeden alin ...dip not tableti reader uretiyor😁

Hocam yanitladiginiz için sagolun. Aslında siparişi turkcell in sitesinden verecektim ama kalmamış n11 de de 400 lira. t tableti reeder in ürettiğini biliyorum. Önceden reeder A8R mağduru olarak reedere sıcak bakmıyorum ama el mecbur piyasada başka tablet yok. 310 TL ye nerden aldınız acaba? Benim de bi şekilde almam lazım bu tableti. Bide reeder m8 modeli de kafamı karıştırdı ama ne inceleme videosu var ne başka bişey aynı işlemcinin 4.5 G sizini kullanıyor onunda marshmallow olması kafamı çeldi ama yorum falan olmayınca güven olmuyor. T tabletin incelemeleri falan hep olumlu. Siz de onerdiniz zaten. Ses olayı çok da önemli değil bluetooth hoparlör var film falan izlerken ona bağlarım en kötü. Pil beni düşündürüyor acaba ne kadar gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle al memnun kalirsin ama teknoloji sans saglamlik konusunda beni cok sasirtti yada bem cok sansliyim 6 saat ekran suresi aldim youtubedan kucuk kizada fluo 4 g almak istiyorum yada t tablet bir tane daha ama su an ucmus fiyatlar fluo da iyi tablet fluo 290 t tablet 380 su an

• quote:

Orijinalden alıntı: taha102010

kesinlikle al memnun kalirsin ama teknoloji sans saglamlik konusunda beni cok sasirtti yada bem cok sansliyim 6 saat ekran suresi aldim youtubedan kucuk kizada fluo 4 g almak istiyorum yada t tablet bir tane daha ama su an ucmus fiyatlar fluo da iyi tablet fluo 290 t tablet 380 su an

İyiymiş hocam 6 saat benim için yeterli çok sagolun. Alırsam görüşlerimi yazarım tekrardan millete de yardımimiz dokunsun.

• T tableti 355 e aldım ilk incelemelerim olumlu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.