Şimdi Ara

40-45 bin bandında Sistem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli arkadaşlar. Oğlum için bir sitem kurmaya çalışıyoruz. Kendisi 9 yaşında. Oyun amaçlı olacak ama her şeyden de faydalansın istiyoruz. Konuya çok hakim olmadığım için sizlerin değerli görüşlerini bekliyorum. Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe çok gerekli olması halinde 50 bandına kadar da gidebilir.

• Monitörünüz varmı.

• Yok ama + olarak düşünebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chegs1905 C kullanıcısına yanıt

9 yaşındaki evladınız için bu rakamlar bence çok fazla .Ancak 4-5 sene sorunsuz ve en güncel oyunları oynayabilsin derseniz ,şu makinayı alınız.Bu bile çok ama madem bütçenizde sorun yok,ona göre seçtim .Yoksa bana kalsaydı,açıkçası bu bileşenler ,9 yaş için,

çok fazla.

• metin abi 65 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim. Aslını isterseniz bir 6-7 sene bir şey değiştirmeyelim diye uğraşıyorum.

Gönderdiğiniz sistem hangi sitede acaba?

Bir de bu sisteme + soğutucu vs gerekli mi?

Tekrar çok teşekkürler.

Açıkçası, ALLAH uzun ömür versin,genç oğlunuz, o yaşlarda,bu makinalrı zaten kullanmaz bile.Daha fazla açılmayın yani Açıldığınız makinada, o yıllarda demode olacaktır.

Soğutucu, ucuz bi şey yazayım Ziyadesi ile kafidir.Takamazszanız bi bilgisayarcıya veya bilen birine taktırın. Çok basittir.Mandallı bağlantı.

40-45 bin bandında Sistem Tavsiyesiteknobiyotik.com / teknoloji sevenlerin ilacı...
    Aerocool Rave 4 ARGB 12cm Fan Intel & AMD Uyumlu Kule Tipi İşlemci Soğutucu (AE-CC-RV4) - İşlemci Soğutucu - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik
    https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/islemci-sogutucu/aerocool-rave-4-argb-12cm-fan-intel-amd-uyumlu-kule-tipi-islemci-sogutucu-ae-cc-rv4.html

• Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Rica ederim. Paranızı ,tam ve olduğu gibi,şartlara göre,harcamakta fayda var düşüncesi ile yazıyoruz zaten.

• Metin Bey verdiğiniz sistemde Ana kartı

ASUS Tuf Gaming B650M-E WiFi 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI Mini DP mATX Anakart yapsam sisteme uyar mı

Yada gerek var mı böyle bir şeye?

ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart

Buda olabilir ama her halükar da wifi eklemek gerekecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.