Şimdi Ara

4 yiyen takimdan 4 yildiza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

her sezonu her sampiyonlugu hatirlarim,

bu seneki şampiyonluk en kiymetlisi,

baskan kacmiş oyunculara 4 ay para odenmemiş,

td desen ayri terane,

oyuncular bolunmuş hepsi devre arasi gelsede bi takim bulsam derdinde,

taraftar umitsiz. yoneticiler art arda istifa ediyor ,

oyuncunun maasini almayi birak benim maas neden yatmadi diyecek muhattabi yönetici bile yok ortalikta,

ben clde bu kadar kotu oynayan gs hic gormedim kalitesizlikten degil takim da inanc huzur takimdaslik ruh kalmamişliğindan,

ama sonra duygun baskan ve arkadaşlari taşin altina elini sokuyor,her dogru başkanin yapmasi gerektigi gibi futbolu futbolu bilen yöneticilere birakiyor,

bir zamanlar devre disi birakilan albayrak ve durust geliyor ne zaman yonetimde olsalar şampiyon yapan turk futbol tarihinin en basarili yoneticileri ,once aylardir odenmeyen odenmeyen borclar odeniyor ,devre arasi gitmwyi dusunen sneijder gibi oyuncular ikna ediliyor,

bu ikilinin sectigi td de basarisiz olma ihtimali yok,

futbolcularin dilinden anlayan kurallarla degil sevgiyle takim yöneten başarisizlikta biz zaten 4, yildiz hedefindeydik demek yerine tum sorumluluğu alan hem oyuncusundan hem tarfatarindan ozur dileyebilme erdemine ulasmiş kaliteli td lugunden once kaliteli insan olan hamza hoca geliyor,

ozur dilemenin zayiflik göruldugu ulkemizde korkmadan cekinmeden bunu yapiyor,ne oyuncuya ne hakeme ne rakibe ne federasyona ne saha şartlarina nede rusgarin yön,degistirmesine b,k atmadan basin toplantisi duzenliyor,

bir garip insan bu hamza hoca,

inanci futbol oynama isteği kalmamiş oyunculari inandiriyor taraftari inandiriyor herkesi inandiiyor ve rekorlar kirdiriyor takimina bitmiş takimla ust uste galibiyetler gol bile yemeden gecilen haftalar,

ve şampiyonluk ve 4, yildiz ve kupa,

ve rakiplerin sinirden lig tarihlerinde ik defa 4 kirmizi ile sahadan yok olmalarini izliyoruz,

tesekkuler duygun baskan ve yönetim kurulu,

tesekkurler hamza hoca,

tesekkurler albayrak ve durust,

tesekkurler tum futbolcular

tesekkurler hic bir zaman inancini kaybetmeyen gercek galatasaraylilar,

olacak olacak olacak,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merak etme adam gibi transferler olmazsa clde yine 4 üzeri yeriz.
  • arsenal le son maçı hatırlıyormusunuz yedek kadroyla çıkmış arena da 4 yemiştik fark tan kurtulmuştuk bilin bakalım başımızda kim vardı köylü hamza tabi ki
  • 37 yaşındayımdan sonrasını okumadım.

• Nik + 37 yaşındayım kombosunu görünce okumadim,sona bakmak yetti. Aklıma direk malum parti seçmeni geldi.

• Eksiler buradan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007-2008 daha zorluydu sanki? Başkan değişmişti, teknik direktörde yoktu son haftalarda. Hatta o Cevat Güler'in çalıştırdığı 6 haftalık sürede Fenerbahçe ve Sivasspor gibi şampiyonluğa oynayan iki takımı yenip geriden gelerek şampiyon olmuştuk. Dahası ise efsanevi BAM üçlüsünün neredeyse tamamen oluştuğu zamandı o sezon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.