Şimdi Ara

4'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI ERZURUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
10.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı Top. Er.
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 4'üncü Zh. Tug. K.lığı
    ERZURUM
  • arkadaslar 15aralık teslim olma tarihi için erzincan a bilet aldım toplanma yerini bilen var mı ????
  • selam adanadan 4.zırhlı birliğe gidiyorum bakım eri olarak kısa dönem herkese hayırlı teskereler
  • arkadaşlar sizinde internet kağıdında toplnma yeri tarihi 15 aralıkmı yazıyo adanalı sanada hayırlı teskereler nzmn gidiyosn 15indemi teslim olcaz doğrumu bnde erzurum..:)
  • kardeş ben birliği aradım kara yoluyla gidecekler 15 i yazıyor ama direk erzuruma gidecekler 12.si sen neyle gidiyorsun
  • bende bu tugaydayım arkadaşlar sınıfım bakım sınıfı,havayolu ile istanbuldan gideceğim ayın 15inde
  • BEN UÇAKLA GİDCM İSTANBULDAN ÇÜNKÜ 15İ YAZIYO
  • ARKADAŞLAR AYIN 15İNDE İSTANBULDAN GİDECEKSEK HEPİMZ BERABER GİDELİM İSTERSENİZ DİREK TUGAYAMI GİDCKSİNZ YOKSA TOPLANMA YERİNEMİ GİDCKSİZNZ BN DİREK TESLİM OLMAYI DÜŞÜNÜYORM
  • slm tertipler bende afyondan 337. dönem 4'üncü Zh. Tug. K.lığı ERZURUM toplanma yerine gitmek zorunlu değilmiş ama kara yolu ile erzincandan sonra başımıza bir iş gelirse sorumlusu biz oluyormuşuz. bu şekilde duydum 14 ünde afyondan yola çıkıyorum. esadaşla çünkü ankaradan uçakta yer bulamadım. erzincandan geçiyor otobüs şimdilik doğru erzuruma gitmeyi düşünüyorum. hepimize hayırlı tezkereler haberleşelim.
  • bu arada bende bakım erim
  • sğl afyonlu tertip ayın 15 inde erzurumda görüşrz inş.
    ayın 15 inde toplama yerine gitmeden kendimiz tuğaya gidip teslm olsak sorun çıkar mı şimdiden hepinize hayırlı teskereler
  • çoğu kişi bakım eri galiba ne iş verecekler çok merak ediyorum..
  • sendemi istanbuldan gidiyosn kardeş bakım hepimzvarınca öğreniriz ne iş yapcağımızı :))
  • bnde 15inde istanbuldan uçakla gidcm haberleşeilm senle sen nerde otuyosn ?
  • arkadaşlar bende erzurum 4.zırhlı tugay komutanlığı yolcusuyum. çarşamba günü uçakla gidiyorum başka arkadaşlar varsa haberleşelim (15/12/2010 saat 12,30 onur air atatürk havalimanı). bakım neyse bende çok merak ettim bilen varsa bilgilendirsin :) ugur_usta_gfb@hotmail.com
  • fbsinan sen nerden gidiyorsun atatürk hava limanından mı? bende 15 de uçakla direkt birliğe teslim olmayı düşünüyorum. haberleşelim şimdiden tüm arkadaşlara hayırlı teskereler
  • aynen genç fbli bnde çarşamba bincem atatürk havalimanı sen nerde oturyosn haberleşilm snle en büyük fener :)))))))))
  • Topçu yok mu hiç yaw :D
  • galiba aynı uçaktayız bnde çarşamba onreır 12 ,30 da bncem haberleşelm senle genç feneerli aynnı uçaktayız çnü bide gidcmz yer aynı :))
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.