Şimdi Ara

4 kameralı Xiaomi Redmi Note 6 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: astegon

Şu Oppo ile Meizu adam gibi bi gelse Xiaomi'nin şımarıklığı biter.
    Ben onların da akıbetinin aynı olacağını düşünüyorum maalesef, fakat umarım sizin dediğiniz gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Eminim hepsi TR pazarında şımarırlar. Çünkü bu tür cihazlara hayatımızın tam merkezinde yer açıyoruz. Acı ama gerçek.

Xiaomi tartışmalı bir şekilde TR'ye reseller kullanarak girdi. Kendisi girmedi. Bu da büyük bir kaos oluşturdu. Tabi bundan 2 sene kadar önce tam bir f/p cihazı iken AŞIRI İLGİ ve kar delisi bir reseller ile fiyatları döviz kuruna göre çok daha yukarı çıktı.

Oppo ve Meizu daha inovatif cihazlar üretiyorlar. Xiaomi ise aynı kasanın içine SD 6xx basıp, 3-4-6 gb ram ile donatıyor gidiyor. Artık hangisinin hangisi olduğu belli bile değil. Samsung'dan beter oldu.
  • Üst tarafta hadi kamera var diye çentik koyuyorsunuz, alt tarafta ne var da aşağıya kadar uzatmıyorsunuz ekranı...
    Birde xiaomi tasarım konusunda artık sürekli tekrar ediyor kendini... redmi note 3 serisinden beri 3 yıl geçmiş hala telefonların arka tasarımları aynı... değişen hiçbirşey yok...

• 3 yıldır bir android telefon kullanan biri olarak (Huawei G7), bu telefonu satın aldım ve gayet memnunum. Note 5 alsaydım buna geçmezdim fakat bu kadar beğenilmemesini anlamıyorum.
  • Herkes olumsuz eleştirmiş, buraya yazanlar Xiaomi yöneticilerinden çok daha akıllı sanıyorlar kendilerini. Adamlar bu telefonu Türkiye için üretmediler, Hindistan'a çıkardılar. Orada da yok satıyorlar. Orada satılan Redmi Note 5 Pro dan da kamera olarak üstün bir telefon ve oradakiler de çok memnun. Kampanyalı olarak oralarda 150 dolara kadar alabiliyorlar bu telefonu. Daha ne bekliyorsunuz ki? Ayrıca yazılım konusundaki desteği ve sık güncelleme alabilmesi de insanları mutlu ediyor. 300-400 dolar üzerine telefon alabilecek olanlar zaten bu modele bakmazlar. Elinizdeki 3000 TL ye aldığınız telefonla bu telefonu kıyaslama yapmayınız...

• nereden aldın ben bulamıyorum hangi site

• bende aldım memnunum gayet güzel fiyat performans ürünü
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    300 lira daha ucuz olduğu için alınabilir olmasın saf kardeşim

• kansavkaplan kullanıcısına yanıt
    Aradan bir ay geçmiş derdin bumu
  • satın almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilr

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.