Şimdi Ara

4 haneli numaralara mesaj atamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
48.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  4 haneli numaralara mesaj atamama sorunu 4 haneli numaralara mesaj atamama sorunu

Merhabalar; daha önceden herhangi bir sorun olmuyordu fakat son zamanlarda 4 haneli numaralara mesaj atamıyorum(mesela 7000 e mesaj atamadığım için online servisi kullanamıyorum) İnternetten baya araştırma yaptım fakat hala sorunum düzelmedi. Resimde görüldüğü gibi bu tür mesajlara "her zaman izin ver" dedim. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Farklı SMS programları denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Sorunun çözülmesi için ne yapabilirim acaba? Yardımcı olursanız gerçekten makbule geçer çünkü baya mağdur oluyorum bu konuda
    Şimdiden çok teşekkür ederim
     4 haneli numaralara mesaj atamama sorunu 4 haneli numaralara mesaj atamama sorunu

• Merhaba, sorunu çözebildiniz mi bilmiyorum ama, Mesajınızı okuduktan sonra deneme amaçlı 7000'i engelledim. Premium SMS gönderme seçeneğini her zamana sor olarak ayarlayınca engellemeyi kaldırdı ve tekrar mesaj gönderilebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona root attım halloldu, öneri için teşekkürler ama :)
  • format resete hiç gerek yok arkadaşlar. uygulama yöneticine girip, hepsi kısmına, ordanda mesaj yazan yere, varsayılanları sil e yada daima izin veri seçerek düzeltebilirsiniz. kısacası uygulama yöneticisinden mesaj kısmını bulup düzeltebilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.