Şimdi Ara

4.cü yıldızınız kutlu olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25.hafta bjk yi yener alır başını gidersiniz şampiyonluğa.yarınki maçı kazanırsanız hazırlıklara başlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toteme bak toteme
  • Sizin arkanizda boyle hakemler varken zor be gulum

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Sizin arkanizda boyle hakemler varken zor be gulum

Hedef 1 Milyon penaltıcılardan kontra
  • quote:

Şakamısın arkadaş bursasporlu falan söylese tamamda senin söylemen garip
  • sagol kardes altin disimi kerpetenle soktum, kuyumcuya sattim fenere bastim.
  • laga luga yapmayin bu sezon sampiyon besiktas

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sagol kardes altin disimi kerpetenle soktum, kuyumcuya sattim fenere bastim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

sagol kardes altin disimi kerpetenle soktum, kuyumcuya sattim fenere bastim.

• quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

25.hafta bjk yi yener alır başını gidersiniz şampiyonluğa.yarınki maçı kazanırsanız hazırlıklara başlayın.

Kazanamayacakları için problem yok kardeş maç sonu uplarım
  • quote:

siz penaltılarla aldığınız puanları bir iade edin önce.
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    Galatasaraylılar bunu kabul etmezler ama hep böyle olmuştur. Yani her zaman Galatasaray deyim yerindeyse görmezden gelinmiştir. Bazı arkadaşlar net sarı filan demişler ya bırakın bu işleri. Açıyı istediği kadar kaybetsin kaleyi görüyorsa ve son adamsa KIRMIZIDIR !

Fenerbahçe-Galatasaray maçında da oldu. 2 net KIRMIZI verilmedi. Tetikçi Cüneyt Çakır tetiği çekti. Fark atacağı maçı 1-0 aldı Fenerbahçe. Biri Olcan ile Emenikenin pozisyonuydu bir diğeri de Hakan Balta ile Emenike'nin pozisyonu.

Şerefli bir hakem olan Bünyamin Gezer'in de hakemliği nasıl bıraktığını söyleyelim. Muslera'ya ilk kırmızıyı o verdi, haklı bir kırmızıydı ve Galatasaray maç kaybetti. O maçtan sonra Bünyamın Gezer'e hiç ama hiç maç verilmedi. Bunu kendisi de açıklıyor. Galatasaray insanların ekmeğiyle oynamayı bıraksın da dürüstçe futbolunu oynasın. Beşiktaş ve Fenerbahçe ile uğraşarak hiçbir yere varamaz varamıyor da !

Yok Fenerbahçe'ye her maç penaltı veriliyor da yok bilmem ne de şöyle de böyle de diye başka takımlarla uğraşacaklarına kendi oyunlarına baksınlar, namuslu oyun oynasınlar. Penaltı istatistiklerine bakın son 10 yılda en çok penaltı kazanan takım GS sonra BJK sonra FB'dir. Ağzı olan konuşuyor işte.
    Alın bu da istatistik :  4.cü yıldızınız kutlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sinandh

Galatasaraylılar bunu kabul etmezler ama hep böyle olmuştur. Yani her zaman Galatasaray deyim yerindeyse görmezden gelinmiştir. Bazı arkadaşlar net sarı filan demişler ya bırakın bu işleri. Açıyı istediği kadar kaybetsin kaleyi görüyorsa ve son adamsa KIRMIZIDIR !

Fenerbahçe-Galatasaray maçında da oldu. 2 net KIRMIZI verilmedi. Tetikçi Cüneyt Çakır tetiği çekti. Fark atacağı maçı 1-0 aldı Fenerbahçe. Biri Olcan ile Emenikenin pozisyonuydu bir diğeri de Hakan Balta ile Emenike'nin pozisyonu.

Şerefli bir hakem olan Bünyamin Gezer'in de hakemliği nasıl bıraktığını söyleyelim. Muslera'ya ilk kırmızıyı o verdi, haklı bir kırmızıydı ve Galatasaray maç kaybetti. O maçtan sonra Bünyamın Gezer'e hiç ama hiç maç verilmedi. Bunu kendisi de açıklıyor. Galatasaray insanların ekmeğiyle oynamayı bıraksın da dürüstçe futbolunu oynasın. Beşiktaş ve Fenerbahçe ile uğraşarak hiçbir yere varamaz varamıyor da !

Yok Fenerbahçe'ye her maç penaltı veriliyor da yok bilmem ne de şöyle de böyle de diye başka takımlarla uğraşacaklarına kendi oyunlarına baksınlar, namuslu oyun oynasınlar. Penaltı istatistiklerine bakın son 10 yılda en çok penaltı kazanan takım GS sonra BJK sonra FB'dir. Ağzı olan konuşuyor işte.
    Alın bu da istatistik :  4.cü yıldızınız kutlu olsun

Ses ver forumdas

• 2 hafta sonra aynı arkadaş: OOOOOOOOOOO Şampiyonuz aslan hamza hoca cimbombom 4.yıldızı taktık bıdıbıdıbıdı

10 hafta var ulan. Ve şu an maç fazlasıyla lidersin. Rakiplerinin kazanacağı ne malum. Hadi kazandılar diyelim. Bir sonraki hafta iki rakibin birbiriyle oynuyor, o maçın berabere bitip senin tekrar lider olmayacağın ne malum. Bu kadar ani duygularla saçma konular açmayın lütfen. Son haftalara kadar bu yarış devam eder, hatta 33.hafta oynananacak derbi ligin kaderini tayin edecek bence.
  • Adam belgelerle çökertmiş. Ayrıca bu sezonki kırmızı kart istatistiğini de koymak lazım. Ne kadar korunduklarını anlayabilsinler.
  • Bknz: 14 MAYIS 2006
  • 4'ün sonundaki nokta zaten cü anlamindadir. 4.cü diye bir şey yok.

• Biz Galatsaray'a benzemeyiz 1 puan icin degil 3 puan icin gidiyoruz Kadikoy'e. Zor mac olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

baska bi tarafar söylese hadi neyse de sizin en son söylemenız lazım bunu
  • Bu koydugun veriyle bir sey ispat etmis olmuyorsun. Verilen penaltilardan kaci haksiz ve yanlis, ona ait verin varsa koy da insanlar hak versin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.